Sesja Indywidualna

Jeśli doświadczasz trudności w:

 • pracy, której nie lubisz,
 • związku, który przeżywa kryzys,
 • przyjaźni, w której się zawiodłaś,
 • długach, które nie wiesz jak spłacić,
 • wychowaniu dzieci, które nie wiesz jak prowadzić,
 • związku, w którym czujesz się niekochana,
 • finansach, które chcesz poprawić,
 • małżeństwie, w którym oddalacie się od siebie,
 • relacji z dziećmi, które nie słuchają,
 • problemach szkolnych i przedszkolnych,
 • problemach około rozwodowych.

Czym jest sesja indywidualna?

Sesja indywidualna to 100% uwagi poświęconej tylko Tobie i Twoim problemom, co zdecydowanie skraca czas, na szukanie i znajdowanie rozwiązań w Twojej konkretnej sprawie.

Rezerwujesz 2 godziny, termin ustalamy wspólnie telefonicznie lub emailowo. Spotykamy się online na platformie Skype, Whatsup, Messenger lub osobiście w gabinecie.

Jak wygląda pierwsza sesja?

W trakcie rozmowy, przeprowadzam krótki wykład. Przedstawiam sposób, w jaki znajduje rozwiązania problemów, możesz to porównać, ze swoim dotychczasowym postępowaniem. Dzięki temu, poznajesz mój schemat pracy, z Twoim konkretnym problemem. Uzyskujesz fachową poradę, jak może zostać rozwiązana ta sytuacja oraz otrzymujesz materiały pomocnicze, dla lepszego utrwalenia treści przedstawionych na spotkaniu.

Umów się na rozwiązanie Twojego problemu z ekspertem

Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Ewy, aby skutecznie poradzić sobie z trapiącym Ciebie problemem SZYBCIEJ i SKUTECZNIEJ.

Umów się na sesję

Sesję poprowadzi Ewa Żukowska

Trener rozwoju osobistego, terapeuta twórca indywidualnych programów redukcji stresu i rozwoju osobowości. Na Wydziale Zdrowia Uniwersytetu Medycznego, zdobyła edukację opartą na wiedzy z zakresu pedagogiki, psychologii, psychoterapii oraz nauki o sztuce w zakresie profilaktyki i terapii uwalniania emocjonalnych trudności, w życiu człowieka.

Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych z dużym powodzeniem prowadzi mediacje rodzinne, zmniejszając bariery komunikacyjne, tym samym, pomaga w umacnianiu więzi międzyludzkich. Inspiruje do samorozwoju czyniąc życie świadomym i radosnym.

Ewa prowadzi sesje indywidualne, kursy online oraz blog. Jest Autorką e-booków i poradników, oraz założycielem i współwłaścicielem Ośrodka Wspierania Rozwoju Osobistego w Gąskach. To tutaj warsztatowo, realizuje autorskie treningi samoakceptacji i motywacji.

Lubi podróżować i poznawać inne kultury.

// Co inni mówią o Ewie? //

 • Z zewnątrz widać lepiej! Gdy jesteśmy targani emocjami, zwłaszcza w trudnych sytuacjach życiowych, potrzebujemy przede wszystkim wsparcia drugiego człowieka. Jeżeli jest nam źle w życiu i życie nas nie satysfakcjonuje – potrzebujemy zmiany. Ale, jak tego dokonać?

  Małgorzata Wilczyńska
  Małgorzata Wilczyńska -
 • W natłoku różnych informacji płynących od różnych specjalistów z zakresu rozwoju osobistego człowiek może poczuć dezorientację i zagubienie. Na takim etapie życia z polecenia bliskiej koleżanki trafiłam do Ośrodka Wspierania Rozwoju Osobistego Ewy Żukowskiej.

  Agnieszka Jaroszewska
  Agnieszka Jaroszewska -

//Zrób pierwszy krok w kierunku skutecznej zmiany//

Inwestycja: 297 zł
120 minut
Umów się na sesję

// Gwarancja Satysfakcji //

Jeśli po sesji uznasz, z jakiegokolwiek powodu, że to nie dla Ciebie, zwracam Ci zainwestowane pieniądze.

Umów się na sesję indywidualną

Wypełnij poniższy formularz i wybierz ilość godzin. Otrzymasz wiadomość zwrotną z sugerowanymi terminami spotkania i jego formy.

Znajdź Ewę na: