Zagraj w Grę Radykalnego Wybaczania z Ewą Żukowską Satori gra Zaufaj Emocjom i Odzyskaj Spokój

Gra Radykalnego Wybaczania SATORI,
to jak przeglądanie albumu ze zdjęciami.

Za wspomnieniami kryją się wskazówki.
Aby ruszyć do przodu…warto powspominać.

Wyobraź sobie taki moment:

Jest wieczór. Siedzisz w swoim ulubionym fotelu, po mieszkaniu rozchodzi się aromat Twojej ulubionej kawy. Ciepłe skarpety grzeją stopy i ogarnia cię ten szczególny stan , który sprzyja wspomnieniom i podróżom w czasie. Sięgasz po album ze zdjęciami, wyciągasz kartę pamięci z aparatu, uruchamiasz komputer. Równolegle patrzysz na fotografie na ekranie komputera i na kartach albumu. Łyk kawy, chwila zadumy, łyk kawy…

Przymykasz oczy i nagle, pod powiekami przesuwa ci się film z tych wszystkich miejsc, w których byłeś, momentów, które były ważne albo zupełnie beztroskie. Przypływają do ciebie zapomniane zapachy, smaki. Zaczynasz czuć tamte emocje. I nie ma znaczenia, jak bardzo odlegle rzeczy przywołujesz w pamięci.

Klatka po klatce pojawiają się sceny z Twojego życia.

Jak to możliwe, że obrazy te są tak wyraźne? Że Twój umysł pamięta i odczuwa tak, jakby to działo się faktycznie teraz, a nie było tylko wspomnieniem?

Nasz umysł zapisuje wszystko czego doświadczamy.

Proces ten kontrolujemy w zaledwie 10 procentach.

W 90% aktywność naszego mózgu jest dla nas…nieświadoma i bez odpowiednich wskazówek… niedostępna.

Myśli, emocje i stworzone w umyśle przekonania, wzorce i schematy po prostu zapisują się w mózgu, jak na dysku komputera bez naszej woli. Dają znać o sobie, kiedy pojawia się podobne doświadczenie. My nawet nie przypuszczamy, skąd u nas - dość nieoczekiwanie - takie emocje, takie reakcje czy skojarzenia.

Miłe wspomnienia dają energię i napęd do działania a mniej miłe blokują i hamują wszelkie marzenia.

Gra Radykalnego Wybaczania SATORI, jest jak przeglądanie albumu ze zdjęciami. Pozwala wrócić pamięcią do chwil, które kiedyś przeżyłeś, z czasem o nich zapomniałeś, ale nie przypuszczałeś, że mogą wpływać na Twoje obecne życie. Na Twoje tu i teraz.

W grze Satori, wędrujesz po polach planszy specjalnie zaprojektowanych tak, aby uwzględniały wszystko to, co pomoże Ci w odkrywaniu blokad, które zapisały się kiedyś podświadomie na Twoim osobistym dysku.

Obecnie możesz być przekonany, że nie ma związku między pewnymi, wcześniejszymi zdarzeniami a Twoją postawą czy trudnościami, których doświadczasz teraz. I to jest naturalne i w porządku. Niezależnie od tego, otrzymujesz wskazówki do odkrycia zależności, o jakich nie miałeś pojęcia. Jeżeli je sobie uświadomisz…mózg zwalnia blokadę, zapisuje nowy program a Ty odzyskujesz energię na realizację swoich planów i potrzeb.

W zdumiewający sposób poznając ww zależności poznajesz siebie, do łask wracają zapomniane zasoby a dzięki temu… odzyskujesz wiarę, że wszystko co potrzebujesz do życia, masz już w sobie.

Gra jest jak… bezpieczna podróż. Z filiżanką twojej kawy, kubkiem herbaty, z osobistym opiekunem Twoich uczuć i emocji, ujawnia wielkie pokłady Twojej wewnętrznej mądrości i siły. Dzięki grze odzyskujesz - utracone wcześniej - poczucie, że zasługujesz, że potrafisz, że możesz.

Podczas gdy tradycyjne wybaczanie, opiera się na koncepcji ofiary i sprawcy, Radykalne Wybaczanie uznaje, że życiowe sytuacje nie zdarzają się nam, ale DLA nas. Nie musimy przytym rozumieć „dlaczego” ani „jak” to się dzieje. Gdy osiągamy gotowość – pomimo wątpliwości - przyjęcia możliwości, że prawdopodobnie, wszystkie wydarzenia i sytuacje mają swój sens oraz są wyrazem Wyższego Porządku i projektu Inteligentnej Energii Wszechświata, zostajemy uwolnieni od blokowania szczęścia i miłości. Wystarczy do tego samo otwarcie się na taką ewentualność. A kiedy to uczynimy, zdarzają się cuda i stajemy się wolni.

Jeżeli czujesz, że coś układa się nie po Twojej myśli,
doświadczasz czegoś wbrew oczekiwaniom i Twojej woli,
zapraszam na wspólne oglądanie Twojego albumu ze zdjęciami.
Za wspomnieniami kryją się wskazówki, co i jak załatwić tu i teraz.

//Umów się na wspólną grę//

Inwestycja: 250 zł
Czas trwania 1h Online lub Stacjonarnie
Umów się na spotkanie

// Co inni mówią o Ewie? //

 • Ewa jest dla mnie mentalnym przewodnikiem. Z delikatnością i szacunkiem prowadzi mnie do najgłębszych zakamarków mojej duszy, by wydobyć i uświadomić mi prawdziwe przyczyny moich lęków, uprzedzeń, negatywnych emocji czy…

  Joanna Stokowska
  Joanna Stokowska .
 • Ewa jest profesjonalistką. Pomogła mi w najtrudniejszych chwilach zobaczyć światło w tunelu. Jej pomoc terapeutyczna jest nieoceniona. Dziękuję.

  Barbara Dudzicz
  Barbara Dudzicz .

Umów się na sesję indywidualną

Wypełnij poniższy formularz i wybierz ilość godzin. Otrzymasz wiadomość zwrotną z sugerowanymi terminami spotkania i jego formy.

  Znajdź Ewę na: