Opinie

// Co inni mówią o Ewie? //

 • Ewa jest dla mnie mentalnym przewodnikiem. Z delikatnością i szacunkiem prowadzi mnie do najgłębszych zakamarków mojej duszy, by wydobyć i uświadomić mi prawdziwe przyczyny moich lęków, uprzedzeń, negatywnych emocji czy teoretycznie niemożliwych do spełnienia marzeń, o co chętnie obwiniamy cały świat czy najbliższych nam ludzi…To Ewa nauczyła mnie, że wystarczy krok po kroku zmieniać siebie, a wtedy wszystko wkoło ulegnie pozytywnym przemianom… Dziś te zmiany dostrzegam w codziennym życiu. Do Ewy trafiłam przerażona, pełna kompleksów i bliska depresji… Teraz z odwagą podczas sesji on-line oczyszczam się z przekonań naprawdę „ciężkiego kalibru”!
  Ewo, dziękuję Ci że jesteś ? Chylę czoła przed Twoją wiedzą i doświadczeniem.

  Joanna Stokowska
  Joanna Stokowska .
 • Ewa jest profesjonalistką. Pomogła mi w najtrudniejszych chwilach zobaczyć światło w tunelu. Jej pomoc terapeutyczna jest nieoceniona. Dziękuję.

  Barbara Dudzicz
  Barbara Dudzicz .
 • W natłoku różnych informacji płynących od różnych specjalistów z zakresu rozwoju osobistego człowiek może poczuć dezorientację i zagubienie. Na takim etapie życia z polecenia bliskiej koleżanki trafiłam do Ośrodka Wspierania Rozwoju Osobistego Ewy Żukowskiej. Oryginalne i skuteczne metody terapeutyczne Ewy, wzmacniające charakter i pomagające rozpuścić negatywne przekonania, które sabotują nasz życiowy sukces pozwalają kształtować wewnętrzną moc i siłę. Na warsztatach u Ewy odkryłam kierunek mojego życia i zyskałam odwagę, aby realizować plany, cele i marzenia. Uważam ,że zawsze potrzeba drugiej, kompetentnej osoby, aby spojrzała z zewnątrz na nasze życie i wskazała, co w nim jest do uzdrowienia, aby już samodzielnie i świadomie podążyć ścieżką własnego rozwoju. Dobrze jest mądrze i świadomie wybierać swoich życiowych doradców. Ewa, która służy zawsze wsparciem i poradą jest jednym z najlepszych trenerów, mentorów i terapeutów, z jakimi się spotkałam na swojej ścieżce rozwoju osobistego. Dzięki swojej wrażliwości i wszechstronnej wiedzy pomaga rozładować negatywne emocje również dzieciom i służy poradami wychowawczymi. Wielokrotnie pomogła mojemu synowi w przełomowych chwilach życia, kiedy musiał przystosować się do nowych warunków. Obecnie wiele z przedstawionych przez Ewę metod i narzędzi stosuję już samodzielnie, co umożliwia mi lepsze i skuteczniejsze podejmowanie decyzji, łatwiejsze radzenie sobie z życiowymi wyzwaniami. Wiedza i doświadczenie Ewy okazały się niezbędne i dały mi olbrzymie wsparcie. Polecam ją wielu osobom w moim otoczeniu jako coacha, który potrafi zainspirować do zmian w życiu przez pryzmat oka terapeuty.

  Agnieszka Jaroszewska
  Agnieszka Jaroszewska -
 • Ewę poznaliśmy jako trenera rozwoju osobistego i coacha, biorąc udział w organizowanych przez nią warsztatach rozwoju osobistego.  Jest także arteterapeutką dlatego w swojej pracy wykorzystuje bardzo przyjemne i ciekawe formy pracy np. zabawę głosem, ruchem, tańcem, śpiewaniem, malowaniem a nawet rzeźbieniem. Za każdym razem, a byliśmy wielokrotnie, wracaliśmy cudownie odmienieni i zrelaksowani. Przekroczyliśmy własne granice kreatywności dzięki czemu odkryliśmy swoje jasne strony a to wszystko zaowocowało bardzo pozytywnymi zmianami w naszym życiu, których się nie spodziewaliśmy. Polecamy rekomendujemy !!!

  Beata i Andrzej Żytkowscy
  Beata i Andrzej Żytkowscy -

Znajdź Ewę na: