S.O.S. na Stres w… kryzysie relacji
czyli praktyczny kurs odbudowy relacji z partnerem/partnerką.

Warsztaty, dzięki, którym nauczysz się jak zbudować udany związek lub małżeństwo.

Za kulisami niemalże każdej relacji czy związku czai się potrzeba posiadania racji… nikt nie chce puścić płazem, ot tak zwyczajnie darować… najmniejszej krzywdy, braku szacunku, lekceważenia. Niweczy się w ten sposób tworzenie relacji pełnych harmonii i ciepła. Jedną z możliwości odnowienia relacji w związku jest… ten warsztat.
 Ten warsztat dużo mi pokazał i wiele zmienił w moim życiu na lepsze. Serdecznie polecam, każdemu kto chce zrobić porządki w relacjach i ogólnie we własnym życiu, zobaczyć to, co do tej pory było dla niego niewidoczne…

– Barbara

Od: Ewa Żukowska
Temat: Myślałam i mówiłam “dam radę, uda się” no i nic…

Cześć, z tej strony Ewa Żukowska, współtwórca programu S.O.S. na Stres w… kryzysie relacji.

Przez lata zmagałam się z brakiem radości i spełnienia, nie wiedziałam o co chodzi… Czytałam zrozumienie to podstawa… i zrozumiałam jakiekolwiek kryzysy w życiu prywatnym, zawodowym lub ogólnie rodzinnym to niezaspokojone potrzeby. Niezaspokojone potrzeby to…nieumiejętność określania swoich potrzeb i nieumiejętność pracy z emocjami oraz stresem, który takowe wywołuje.

Byłam na dziesiątkach szkoleń z rozwoju osobistego, chodziłam po rozżarzonych węglach, na szkoleniach motywacyjnych motywowano mnie “dasz radę, jesteś wspaniała i wszystko jest super, ale w moim życiu nic się nie zmieniło.

Wciąż te same problemy i poczucie niezadowolenia.

Czułam się oszukana, bo myślałam, że to zadziała. Zastanawiałam się czego jeszcze brakuje, co muszę jeszcze zrobić?!  Zaczęłam szukać innych rozwiązań, ponieważ te, które znałam były wartościowe ale nie do końca jeszcze skuteczne. Okazało się, że do tej układanki brakowało mi pracy z emocjami.

Postanowiłam spróbować technik pracy z emocjami i wtedy dopiero znalazłam rozwiązanie. To było to czego szukałam, brakujący element, pasował do całości idealnie.

I tak krok po kroku uwolniłam się m.in. z długoletniego żalu do bliskiej mi osoby,  pracowałam z uczuciem bezsilności i poczułam jak odzyskuje energię i chęć do życia. Nie wiedziałam, że tak to działa…

Odkryłam, że chcę pomagać osobom, które na co dzień doświadczają trudności w relacji, w związkach oraz chcą pozytywnie i trwale odmienić swoje życie.

W końcu zaczęłam prowadzić praktyczne warsztaty, które są zwieńczeniem moich osobistych doświadczeń i wiedzy spotkanych na mojej drodze do wolności emocjonalnej mentorów.

Warsztaty, które pomagają tworzyć harmonijne i satysfakcjonujące związki.

Kiedy widzę metamorfozy uczestników i ich uśmiech na twarzy w ostatnim dniu warsztatów…wierzę, że wrócą do swoich miejsc szczęśliwsi, bardziej świadomi i napełnieni kompetencjami:

jak żyć lepiej,

jak rozumieć się lepiej,

jak uwzględniać swoje potrzeby i potrzeby partnera.

W jakim Ty jesteś teraz miejscu?

Czy masz tak, że czasami, a może nawet bardzo często, odczuwasz nieprzyjemne emocje ze swoim partnerem lub partnerką? Ktoś wyprowadza Cię z równowagi, stresuje lub wywiera presję, przez co, czujesz się rozdrażniony, niespokojny i nie wiesz jak sobie z tym poradzić?

Tego typu uczucia, emocje, stresujące myśli i sytuacje prowadzą do tego, że nie masz energii, jesteś zmęczony, niezadowolony, masz poczucie, że czegoś Ci brakuje w związku, a w efekcie końcowym czujesz, że siłujesz się z czymś większym od Ciebie.

Zaczynasz wątpić i myśleć, że to wszystko układa się bez większego sensu i… zaczynasz myśleć nawet o zmianie partnera? Oczywiście możesz to zrobić ale zanim podejmiesz taką decyzję sprawdź tylko jedną jedyną rzecz… Czy na pewno wiesz, że wziąłeś/wzięłaś 100% odpowiedzialności za swój związek i emocje z tym związane?

Można się domyślać, że jeżeli przeżywasz kryzys w związku to prawdopodobnie masz poczucie, że Twój partner Cię nie rozumie i nie może a nawet nie chce, zrozumieć tego co Ty czujesz i czego pragniesz?! Przestajesz tłumaczyć, zamykasz się w sobie a…Twoje uczucia i emocje nie mają możliwości się wyrazić, czyż nie tak?!

Niewyrażone emocje są jak… balon! Wyobraź sobie, ile energii jest potrzebne do utrzymania nadmuchanego balonu pod wodą, dokładnie tyle energii zabierają Ci Twoje stłumione i niewypowiedziane myśli i uczucia.

Podczas tych warsztatów otrzymasz podstawy pracy z emocjami czyli to wszystko, co jest potrzebne do budowania zdrowych relacji tak, aby łagodnie uwalniając emocje już nigdy nie czuć się tak samo, w tych samych sytuacjach lub przy tych samych osobach. Dopiero kiedy Ty staniesz po swojej stronie i po stronie swoich potrzeb, możesz wybrać uzdrawiasz istniejący związek czy tworzysz nowy, z innym partnerem.

Gdy zaczniesz stosować to, czego Cię tutaj nauczymy, będziesz dokładnie wiedziała/wiedział jak i co należy zrobić z trudnymi emocjami jakie powstają w związku. Skorzystanie z naszych metod na warsztacie, może doprowadzić Cię do miejsca, w którym poczujesz, że jest możliwe zbudowanie harmonijnego życia pomimo różnic jakie między Wami wystąpiły.

Jednym ze sposobów pracy z emocjami jest wybaczanie. Wybaczanie budzi wiele wątpliwości ponieważ… jak darować, zapomnieć albo przyznać rację…to raczej nie leży w naszej ludzkiej naturze…

Wybaczyć to nie znaczy darować

Wybaczyć to nie znaczy zapomnieć

Wybaczyć to nie znaczy lekceważyć i nie szanować swoich racji

Wszystko zaczyna się od zrozumienia. Tam gdzie jest zrozumienie, tam jest…rozwiązanie.

Wybaczyć to znaczy być po swojej stronie

Wybaczyć to znaczy wziąć odpowiedzialność za swoje relacje

Wybaczyć to znaczy spojrzeć na relację i sytuację z innej perspektywy

Jak działa 4-stopniowy proces uwalniania emocji związanych z kryzysem w relacji w formie wybaczania?

W ciągu tych 3 dni doświadczysz każdego z tych ważnych etapów bez, których uwolnienie emocji na dłuższą metę, jest niemożliwe ponieważ emocje bez tej procedury/instrukcji będą chciały wrócić… i nadal niweczyć porozumienie dwojga kochających się osób.

ETAP I: Nazwanie uczuć i emocji w stosunku do partnera lub innej osoby, która Cię skrzywdziła?

Nazwać te niewypowiedziane, stłumione, wyparte i zamiecione pod dywan…Nazwać niezaspokojone potrzeby i uczucia…

Umiejętność nazwania emocji, które czujesz w stosunku do stresującej Cię sytuacji lub osoby, sprawia, że łatwiej jest się Ci od niej uwolnić. Inaczej Ci się to nie uda, ponieważ brak wglądu w emocje sprawia, że wiesz, że coś jest nie tak, ale nie wiesz do końca co.

ETAP II: Poznanie źródła i przyczyny kryzysu w relacji

Dzięki zrozumieniu co może być źródłem kryzysu w związku i jakie informacje ze sobą niesie, emocje z tym związane zaczynają powoli tracić swoją moc, a co za tym idzie, odklejasz się od nich

Każda emocja jaką czujesz w stosunku do sytuacji lub osoby, może mieć podłoże w dzieciństwie lub innej sytuacji z przeszłości, która była traumatyczna lub po prostu nieprzyjemna. W ten sposób mózg na zasadzie skojarzeń łączy emocje/odczucia z przeszłości z tym co się aktualnie wydarza.
A zatem jeżeli kolejny raz wydarza się coś, co jest dla Ciebie nieprzyjemne to znaczy, że daje znać o sobie przekonanie, którego nie jesteś świadoma, a które wpływa na życie tu i teraz.

ETAP III: Uwolnienie przyczyny kryzysu

Uwolnienie polega na odnalezieniu myśli lub przekonania, które pierwotnie wywołało daną sytuację lub nieporozumienie z partnerem, Jeśli uda Ci się zmienić sposób myślenia o danej sytuacji lub osobie to zmienisz swoje emocje, a jeśli zmienisz swoje emocje kryzys zniknie.

ETAP IV: Nowy nawyk i trwały efekt

Polega to na wykształceniu w sobie nowego sposobu myślenia oraz poznaniu technik radzenia sobie ze stresem i emocjami w związku po to, aby w Twoim życiu kryzysów było coraz mniej, a jeżeli się pojawią, to Ty będziesz wiedzieć co zrobić.

Zawsze gdy pojawia się stresująca sytuacja masz wybór – stłumić emocje/schować pod dywan i cierpieć coraz bardziej (tłumienie emocji jest bolesne) lub zareagować w nowy świadomy sposób, który da Ci wolność emocjonalną, siłę, harmonię i spokój w związku.

Wystarczy zmiana sposobu reagowania na emocje i potrzeby własne i partnera w kryzysie.

Co czeka Cię podczas tych warsztatów?

1. Unikalny program – wielowymiarowe doświadczenie oparte na dających efekty metodach pracy ze stresem i emocjami w związku.

Połączenie wielu skutecznych metod pracy nad związkiem i emocjami, poparte wiedzą o mózgu z elementami psychologii i neuronauki. Dzięki temu programowi prawdopodobnie o wiele łatwiej poradzisz sobie ze stresem w relacji ale w każdej dziedzinie życia.

Warsztaty mają formę ćwiczeń, wszystko jest ciekawe i umożliwia spojrzenie na to co do tej pory z innej perspektywy.
Dowiesz się, że wszystko, czego potrzebujesz do życia, jest w Tobie. Inaczej spojrzysz na siebie i otaczający Cię świat, dzięki czemu Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

2. Trening samoakceptacji – uwolnij kłamstwa na swój temat - poznaj prawdę o sobie

Dzięki treningowi samoakceptacji możesz zauważyć jakie pułapki szykuje nam umysł i jak zmienić swoje myśli i odczucia na swój temat.

Dowiesz się, że wszystko, czego potrzebujesz do życia, jest w Tobie. Inaczej spojrzysz na siebie i otaczający Cię świat, dzięki czemu Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

3. Trening umiejętności wybaczania – uwolnij żal, aby narodzić się na nowo.

Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy, że długo przetrzymywany żal i brak wybaczenia prowadzi do chronicznego stresu, który może być przyczyną złego samopoczucia, a nawet chorób psychosomatycznych.

To zaskakujące, że osoba, która do tej pory sprawiała nam przykrość i powodowała stres, zdenerwowanie, okazuje się osobą, która już nas nie denerwuje i irytuje.

Dzięki temu treningowi poczujesz się lekko, radośnie i zrozumiesz, dlaczego jednych lubisz, a inni Cię drażnią. Twoje relacje z partnerem i innymi ludźmi poprawią się i będą dawały Ci więcej przyjemności.

4. Możliwość zadawania pytań – w każdej chwili możesz porozmawiać o tym co Cię trapi.

Jak jedna porada może zmienić życie na lepsze?

Czy wiesz, że jedno słowo…słowo klucz może zmienić życie na lepsze?

Podczas warsztatów masz jedyną okazję, aby żadne Twoje pytanie o życie, nie zostało bez odpowiedzi.

5. 3 dni nad morzem – w pięknej okolicy w miejscowości Gąski

Gąski to spokojna, urokliwa miejscowość nad Bałtykiem, o wyjątkowym mikroklimacie i piękną szeroką plażą. To właśnie tutaj w takich sprzyjających warunkach, odpoczniesz po całym roku pracy i zregenerujesz siły. W okolicy ośrodka możesz:
 • Zwiedzić Latarnię Morską – jedną z najwyższych w Polsce wybudowaną 144 lata temu w 1876 roku.
 • Posmakować pysznych lodów i gofrów specjalnej lokalnej receptury.
 • Zwiedzić neoklasyczny Pałac Morski z przepięknym kompleksem unikalnego drzewostanu.
 • Podziwiać Ogrody Hortulus o niezwykłych kompozycjach roślinnych, ogrody inspirowane naturalnym krajobrazem skalnym, leśnym i wodnym oraz kulturą japońską, francuską i angielską.
 • Odwiedzić kościół w stylu gotycko-romańskim zbudowany na przełomie XIII i XIV wieku. Wewnątrz znajduje się polichromowany strop.
 • Skorzystać z przebiegającego przez Gąski Międzynarodowego Szlaku Rowerowego.

6. 3 noclegi w pokojach jednoosobowych, dwu lub trzyosobowych – oraz 9 smacznych posiłków wegetariańskich

Noclegi w pokojach dwu/trzyosobowych oraz pobyt z wyżywieniem to inwestycja 450 zł + 17 godzin zajęć to 300 zł, razem 750 zł

Jeśli chcesz nocleg w pokoju jednoosobowych to dopłata wynosi 250 zł.

Jak zmienia się życie po warsztatach oraz sesjach z Ewą?

Agnieszka Jaroszewska

"Na warsztatach u Ewy odkryłam kierunek mojego życia i zyskałam odwagę, aby realizować plany, cele i marzenia."

W natłoku różnych informacji płynących od różnych specjalistów z zakresu rozwoju osobistego człowiek może poczuć dezorientację i zagubienie. Na takim etapie życia z polecenia bliskiej koleżanki trafiłam do Ośrodka Wspierania Rozwoju Osobistego Ewy Żukowskiej. Oryginalne i skuteczne metody terapeutyczne Ewy, wzmacniające charakter i pomagające rozpuścić negatywne przekonania, które sabotują nasz życiowy sukces pozwalają kształtować wewnętrzną moc i siłę. 

Na warsztatach u Ewy odkryłam kierunek mojego życia i zyskałam odwagę, aby realizować plany, cele i marzenia. Uważam ,że zawsze potrzeba drugiej, kompetentnej osoby, aby spojrzała z zewnątrz na nasze życie i wskazała, co w nim jest do uzdrowienia, aby już samodzielnie i świadomie podążyć ścieżką własnego rozwoju. Dobrze jest mądrze i świadomie wybierać swoich życiowych doradców. Ewa, która służy zawsze wsparciem i poradą jest jednym z najlepszych trenerów, mentorów i terapeutów, z jakimi się spotkałam na swojej ścieżce rozwoju osobistego. 

Dzięki swojej wrażliwości i wszechstronnej wiedzy pomaga rozładować negatywne emocje również dzieciom i służy poradami wychowawczymi. Wielokrotnie pomogła mojemu synowi w przełomowych chwilach życia, kiedy musiał przystosować się do nowych warunków. Obecnie wiele z przedstawionych przez Ewę metod i narzędzi stosuję już samodzielnie, co umożliwia mi lepsze i skuteczniejsze podejmowanie decyzji, łatwiejsze radzenie sobie z życiowymi wyzwaniami. 

Wiedza i doświadczenie Ewy okazały się niezbędne i dały mi olbrzymie wsparcie. Polecam ją wielu osobom w moim otoczeniu jako coacha, który potrafi zainspirować do zmian w życiu przez pryzmat oka terapeuty.

Beata i Andrzej Żytkowscy

"Za każdym razem, a byliśmy wielokrotnie, wracaliśmy cudownie odmienieni i zrelaksowani. "

Ewę poznaliśmy jako trenera rozwoju osobistego i coacha, biorąc udział w organizowanych przez nią warsztatach rozwoju osobistego. Jest także arteterapeutką dlatego w swojej pracy wykorzystuje bardzo przyjemne i ciekawe formy pracy np. zabawę głosem, ruchem, tańcem, śpiewaniem, malowaniem a nawet rzeźbieniem. Za każdym razem, a byliśmy wielokrotnie, wracaliśmy cudownie odmienieni i zrelaksowani. Przekroczyliśmy własne granice kreatywności dzięki czemu odkryliśmy swoje jasne strony a to wszystko zaowocowało bardzo pozytywnymi zmianami w naszym życiu, których się nie spodziewaliśmy. Polecamy rekomendujemy !!!

Małgorzata Wilczyńska

"Doświadczyłam zarówno wsparcia, jak i świadomości do dokonywania zmian; a wszystko to oparte na bogatym doświadczeniu i ogromnej życzliwości"

Z zewnątrz widać lepiej! Gdy jesteśmy targani emocjami, zwłaszcza w trudnych sytuacjach życiowych, potrzebujemy przede wszystkim wsparcia drugiego człowieka. Jeżeli jest nam źle w życiu i życie nas nie satysfakcjonuje – potrzebujemy zmiany. Ale, jak tego dokonać? W kontakcie z Ewą doświadczyłam zarówno wsparcia, jak i świadomości do dokonywania zmian; a wszystko to oparte na bogatym doświadczeniu i ogromnej życzliwości z Jej strony. Szczerze polecam

Aleksandra Piętka

"Ewa pomogła mi odkryć moje skryte talenty, odbudować swoje "ja" i wejść na drogę swojego prawdziwego przeznaczenia, które cały czas gdzieś mnie prowadzi..."

Gdy kilka lat temu poszukiwalam nowej trenerki Radykalnego Wybaczania-techniki która juz gościła w moim życiu. Natknęłam się na Ciebie.

Nigdy nie zapomnę wysłuchania, zrozumienia i czasu, które dałaś mi -zupelnie bezinteresownie w trakcie naszej pierwszej rozmowy telefonicznej. Coś zaiskrzyło i wtedy wiedziałam, że to Ty bedziesz moją trenerką.

Od tamtej pory uczestniczę w warsztatach oraz sesjach indywidualnych prowadzonych przez Ewę, a także jestem organizatorką takich spotkań w Koninie.

A to stało się dzięki Ewie, która jest dobrym duchem moich działań. Która pomogła mi odkryć moje skryte talenty, odbudować swoje “ja”i wejść na drogę swojego prawdziwego przeznaczenia, które cały czas gdzieś mnie prowadzi…Dzieki pracy z Ewą lepiej zrozumiesz siebie, swoje emocje oraz schematy które wprowadzają w ruch Twoj umysł i nauczysz się szybciej sobie z nimi radzić. Polecam serdecznie.

"... dzięki temu awansowałam na kierownika, moje relacje są super, damsko-męskie też już się zmieniają..." - Aneta Klembowska

"... zrozumiałam ideę działania 3 mózgów, Ewa pomogła mi wyjść z moich problemów, doszłam do przyczyny, z jakiego powodu miałam problemy finansowe. Ewa to wysokiej klasy terapeuta, który potrafi rozwiązać naprawdę grube problemy ..." - Ewelina Żymańczyk

"Księgarnia CUD o Ewie Żukowskiej"

"...sesje z Ewą dały mi niesamowitą transformację..." - Magdalena Bestrzyńska

Posiadamy ponad 8 kronik z własnoręcznie napisanymi wrażeniami uczestników wszystkich edycji S.O.S. na Stres. Oto niektóre z nich:

Zarezerwuj swoje miejsce, zredukuj stres i odzyskaj radość życia

Zarezerwuj miejsce

Co zyskasz biorąc udział w tym wydarzeniu?

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu programowi warsztatów w ciągu tych 3 dni:

 • Poznasz metody i strategie na budowę trwałego związku opartego na szacunku i zrozumieniu, które są fundamentem spełnionego życia
 • Nauczysz się jak za pomocą kilku prostych kroków uwalniać trudne emocje, dzięki czemu staną się one łagodniejsze, a życie dla dwojga stanie się przyjemniejsze
 • Nauczysz się jak zakończyć niedokończone sprawy, relacje i związki. Zakończenie starych spraw stworzy przestrzeń na nowe, świeże doświadczenia i relacje.
 • Dowiesz się jak stawiać granice, aby już nigdy więcej nie działać wbrew samej sobie.
 • Dowiesz się jak tworzyć wspierające myśli, poprzez zamianę starych, negatywnych sposobów myślenia.
 • Dowiesz się jak radzić sobie z krytyką, aby już nigdy więcej opinia innych osób nie decydowała o tym jak masz żyć.
 • Nauczysz się jak budować lepsze relacje z ludźmi.
 • Dowiesz się jak radzić sobie z problemami w związku, aby już nigdy nie zabierały Ci czasu i uwagi oraz zostały rozwiązane w pozytywny sposób.
 • Nauczysz się obniżać poziom stresu wtedy gdy on się pojawia, już będziesz dokładnie wiedzieć jak należy się zachować gdy spotyka Cię stresująca sytuacja.

Jak wygląda program warsztatów?

Przyjazd 20 czerwca o dowolnej porze, zajęcia rozpoczynają się 21 czerwca o 10:00, a kończą 23 czerwca o godz 14:00, wyjazd z ośrodka o dowolnej porze.

Dzień przyjazdu, 20 czerwca

 • Rejestracja – zameldowanie uczestników – przydzielenie pokoi.
 • 18.00 – Kolacja
 • 19.00 – spotkanie organizacyjne i integracyjne

Dzień 1 – poniedziałek, 21 czerwca

 • 8.00 – 8.40 – Zajęcia fitness slow jogging nad morzem
 • 9.00 – 9.30 – Śniadanie
 • 10.00 – 11.30 – Wykład i część teoretyczna cz. I, Ewa Żukowska
 • 11.30 – 11.45 – Przerwa kawowa
 • 11.45 – 12.30 – Wykład i część teoretyczna cz. II, Ewa Żukowska
 • 13.00 – Obiad
 • 13.30 – 17.30 – Czas wolny
 • 17.30 – 19.00 – Trening umiejętności wybaczania cz. I, Ewa Żukowska
 • 19:00  Kolacja
 • 19.30 – Czas wolny
 • 21:00 – Wieczór z tańcem, karaoke i muzyką na żywo

Dzień 2 – wtorek, 22 czerwca

 • 8.00 – 8.40 – Zajęcia fitness slow jogging nad morzem
 • 9.00 – 9.30 – Śniadanie
 • 10.00 – 11.30 – Trening samoakceptacji cz. I, Ewa Żukowska
 • 11.30 – 11.45 – Przerwa kawowa
 • 11.45 – 12.30 – Trening samoakceptacji cz. II, Ewa Żukowska
 • 13.00 – Obiad
 • 13.30 – 17.00 – Czas wolny
 • 17.00 – 19.00 – Ceremonia Radykalnego Wybaczania, Ewa Żukowska
 • 19:00 – Kolacja
 • 19.30 – czas wolny
 • 21:00 – wieczór z tańcem, karaoke i muzyką na żywo

Dzień 3 – środa, 23 czerwca

 • 8.00 – 8.40 – Zajęcia fitness slow jogging nad morzem
 • 9.00 – 9.30 – Śniadanie
 • 10.00 – 11.30 – Trening samoakceptacji cz. III, Ewa Żukowska
 • 11.30 – 11.45 – Przerwa kawowa
 • 11.45 – 12.30 – Podsumowanie i zakończenie, Ewa Żukowska
 • 13.00 – Obiad
 • 14:00 – Wyjazdy

Noclegi w pokojach dwu lub trzyosobowych w cenie. Wyjeżdżasz 23 czerwca.

Kto prowadzi warsztaty?

Ewa Żukowska

Ewa posiada ponad 20-letnie doświadczenie w skutecznej redukcji stresu, przeprowadziła osobiście ponad 3000 godzin konsultacji i ponad 250 godzin wykładów, kursów i konferencji.

Na Wydziale Zdrowia Uniwersytetu Medycznego, zdobyła edukację opartą na wiedzy z zakresu pedagogiki, psychologii, psychoterapii oraz nauki o sztuce w zakresie profilaktyki i terapii uwalniania emocjonalnych trudności, w życiu człowieka.

Jest trenerem Radykalnego Wybaczania, a w dziedzinie poprawy komunikacji, redukcji stresu, odbudowy i umacniania więzi międzyludzkich, terapeutą i mediatorem rodzinnym.

Jest twórcą programu rozwoju osobowości, opartym na odbudowie samouznania.

Realizuje programy redukcji stresu w kryzysie relacji m.in. na warsztatach w swoim Ośrodku Wspierania Rozwoju Osobistego w Gąskach.

Jak bawiliśmy się na poprzednich edycjach?

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

MiejsceOśrodek Wspierania Rozwoju Osobistego Dom Gościnny Makarena,
ul. Piaskowa 5,
76-034 Gąski
Data20-23 czerwca
lub 23-26 czerwca
Liczba miejsc20 osób

Cena wzrasta za:

Cena warsztatu: 1750 zł do 1 sierpnia, potem cena wzrasta do 2550 zł

Zarezerwuj swoje miejsce, aby odzyskać pewność siebie, energię, radość oraz spełnienie w związku.

Co otrzymujesz w podstawowym pakiecie?
 • Trening samoakceptacji
 • Zajęcia fitness slow jogging nad morzem
 • Trening umiejętności wybaczania
 • Wieczór z tańcem, karaoke i muzyką na żywo
 • 3 noclegi w pokojach dwu lub trzyosobowych
 • 9 posiłków wegetariańskich
Inwestycja: 750 zł
Zarezerwuj miejsce

Zarezerwuj warsztat + nocleg w pokoju jednoosobowym(dopłata 250 zł)

Inwestycja: 1000 zł
Zarezerwuj miejsce

Jak mogę zarezerwować miejsce i zapłacić?

Od razu zapłać korzystając z powyższej tabeli klikając “Kup Teraz”. Gdy to zrobisz system przekieruje Cię do zamówienia, gdzie opłacisz zamówienie za pomocą wygodnych przelewów online lub kartą.

LUB jeśli chcesz:

Wpłać zaliczkę 400 zł na nasze konto bankowe:

Ewa Żukowska,
Nr. konta: 58 1050 1520 1000 0022 1886 0621

W tytule przelewu wpisz “S.O.S. na Stres w kryzysie relacji”.

Oraz pozostałą część kwoty w dniu przyjazdu na warsztaty.

Możesz wtedy zapłacić gotówką lub (poprzez sklep internetowy: kartą, przelewem online, przelewem tradycyjnym).

Wystarczy, że będziesz mieć ze sobą smartfon, a my pokażemy Ci jak to zrobić w ciągu kilku chwil.

Czy mogę zarezerwować miejsce na raty?

Tak, jest to możliwe. Możesz mieć te warsztaty już od 60zł miesięcznie. 

Kliknij w poniższy przycisk “Zarezerwuj miejsce”, i na stronie płatności wybierz opcję “Tpay Raty”.

Następnie wybierz okres na jaki chcesz rozłożyć płatności. 

I postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. 

Zarezerwuj miejsce

Te warsztaty dają efekt od razu, ponieważ stosujemy zasadę

20% wiedzy i 80% praktyki. 

Gwarantuje, że nie wyjedziesz stąd z bezużyteczną teorią, ale z konkretnymi umiejętnościami, do zastosowania w praktyce w życiu codziennym, a te będą służyły Ci przez resztę Twojego życia.

 • Dowiesz się jak nabrać więcej pewności siebie i odwagi do podejmowania życiowych wyzwań.
 • Poznasz sprawdzone metody uwalniania niechcianych emocji.
 • Dowiesz się jak zakończyć niedokończone sprawy, relacje lub związki.
 • Dowiesz się jak radzić sobie z kompleksami, doświadczysz tego w praktyce.
 • Dowiesz się jak stopniowo przełamywać swoje bariery oraz lęki.
 • Dowiesz się jak pozbywać się napięć i frustracji.
 • Dowiesz się jak obniżyć poziom stresu.
 • Dowiesz się jak wybaczać, ale nie darować krzywdy.
 • Dowiesz się jak świadomie kształtować swoje życie według własnych upodobań.
 • Dowiesz się jak uwalniać się od trapiących Cię problemów.
 • Dowiesz się jak uwierzyć w siebie.
 • Nauczysz się budować pozytywny obraz siebie.
 • Nauczysz się zmieniać ograniczające przekonania.
 • Dowiesz się jak korzystać z mocnych i słabych stron osobowości.
 • Dowiesz się jak odzyskiwać spokój i odprężenie.
 • Dowiesz się jak tworzyć wspierające myśli.

Gwarancja satysfakcji

Jeśli z jakiegokolwiek powodu podczas tych warsztatów stwierdzisz, że to nie dla Ciebie to zwrócimy Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Bez żadnych wyjaśnień z Twojej strony i tłumaczenia się.

Zarezerwuj swoje miejsce i odzyskaj pewność siebie, energię, radość oraz spełnienie w związku.

Zarezerwuj miejsce

Najczęściej zadawane pytania

Tak, możesz przyjechać nawet o 6:00 rano, udostępnimy Ci miejsce, w którym możesz zostawić bagaż, wypić kawę lub herbatę, skorzystać z toalety oraz spokojnie poczekać na udostępnienie pokoju oraz skorzystać z darmowego internetu WiFi.

Samochodem:
Wpisz w nawigację “76-034 Gąski ul. Piaskowa 5”.

Busem, pociągiem:
Dojedź do koszalina, a następnie z sprzed dworca kolejowego w Koszalinie busem wg rozkładu firmy przewozowej AIRBUS: http://www.airbus-przewozy.pl/?id=gaski

lub

Z sprzed dworca kolejowego w Koszalinie do Sarbinowa wg rozkładu firmy przewozowej ARBOS: http://ar-bos.pl/rozklad-2/

A my Cię odbierzemy z Sarbinowa samochodem, ponieważ jest to miejscowość oddalona 6 km od Gąsek.

Tak, jest taka możliwość, wystarczy, że weźmiesz ze sobą smartfon i poprzez sklep internetowy opłacisz swoje zamówienie. Pokażemy Ci jak to zrobić.

Tak, w pobliżu są sklepy w odległości 500m od ośrodka.

Do morza jest tylko 300m.

Tak, w pokojach są ręczniki.

Masz pytania? Dzwoń, pisz śmiało.

Ewa Żukowska

Telefon: 603 126 196
Email: kontakt@ewazukowska.pl