Bałtyckie Inspiracje

Rodzinny Wypoczynek Nad Morzem Czyli Ku Zdrowiu i Harmonii Rodziców i Dzieci…

Stefan Poprawa, Ewa Żukowska oraz Fundacja Biosynergia – zapraszają rodziny z dziećmi, dla których potrzeba świadomego i rozwojowego wypoczynku jest wartością istotną i cenioną. Jeśli chcecie wspólnie poszukiwać emocjonalnego kontaktu, umocnić wspólnotowość rodzinną, odkryć na nowo co Was łączy i co was cieszy – to przyjazd na nasze wakacje będzie tym czego potrzebujecie !

Za każdym razem, a byliśmy wielokrotnie, wracaliśmy cudownie odmienieni i zrelaksowani.

– Beata i Andrzej Żytkowscy

Od: Ewa Żukowska
Temat: Zaproszenie…

Zapraszamy Waszą rodzinę na siedem dni wypoczynku w terminie 19-26 czerwca 2021, do uroczej nadmorskiej miejscowości Gąski i jeszcze bardziej uroczego Ośrodka Wspierania Rozwoju Osobistego – Willa Makarena.
Oferujemy specjalny program żywieniowy na bazie kuchni makrobiotycznej prowadzonej przez Stefana Poprawę, jednego z najbardziej utytułowanych mistrzów kuchni makrobiotycznej w Polsce.

W programie atrakcyjne zajęcia zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Czas na zajęcia będzie tak ustawiony, aby rodzice mogli samodzielnie skorzystać z zajęć w tym czasie dzieci pow. 4 roku życia, będą brać udział w zajęciach dla dzieci.

Zajęcia dla dorosłych będą prowadzone przez Stefana Poprawę oraz Ewę Żukowską, zajęcia dla dzieci oraz wsparcie dla rodziców będą prowadzone przez Jacka Jędrzejczaka.

Program zajęć oraz prowadzący.

Stefan Poprawa

Absolwent Międzynarodowego Instytutu Makrobiotyki w Kiental Szwajcaria. Utytułowany mistrz kuchni makrobiotycznej, specjalista masażu Shiatsu, twórca i organizator od 28 lat obozów „Indiańskie Lato”, twórca Ośrodka Natura. Jako mistrz kuchni gotował na kilku kontynentach (Indie, Grecja, Chorwacja, Hawaje)

Stefan poprowadzi następujące zajęcia:

Gotowanie familijne – Makrobiotyka na luzie – na warsztatach w sposób praktyczny i teoretyczny zapoznajemy się z potrawami, które służą zdrowiu i dobrym emocjom w rodzinie w różnym wieku:

1. Kuchnia Młodej matki
2. Kuchnia nastolatki i nastolatka
3. Kuchnia średniego wieku
4. Masaż Shiatsu – na warsztatach nauki masażu nauczymy się o budowaniu dobrych relacji w rodzinie poprzez dotyk.

Ewa Żukowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych, Trener rozwoju osobistego, terapeutka twórczyni indywidualnych programów redukcji stresu i rozwoju osobowości. Na Wydziale Zdrowia Uniwersytetu Medycznego, zdobyła edukację opartą na wiedzy z zakresu pedagogiki, psychologii, psychoterapii oraz nauki o sztuce w zakresie profilaktyki i terapii uwalniania emocjonalnych trudności, w życiu człowieka.

Ewa poprowadzi następujące zajęcia:

1. Poznać siebie i swoje dzieci aby zrozumieć i znaleźć rozwiązanie w każdej sprawie
2. Hierarchia w rodzinie i każdy na swoim miejscu
3. Emocje, bo potrzeby każdego są ważne
4. Rodzeństwo, bo to przyjaźń na całe życie
5. Języki miłości, bo każdy jest wyjątkowy
6. Zasoby rodziny siłą napędową na przyszłość

Jacek Jędrzejczak

Animator Społeczny, trener umiejętności interpersonalnych, coach dietetyczny. Animator na warsztatach dziecięcych. Organizator kolonii, obozów, zielonych szkół, wymian międzynarodowych. Twórca Łódzkiej Kuchni Dobrego Smaku. Prowadzi zajęcia kulinarne, ogólnorozwojowe i treningi umiejętności społecznych.

Jacek poprowadzi wsparcie dla rodziców w postaci indywidualnych sesji coachingowych dla rodziców. W programie dla każdej rodziny mamy do dyspozycji dwie godzinne sesje coachingowe.

Jacek poprowadzi dla dzieci następujące zajęcia:

1. Puszczanie latawców (potrzebny będzie wiatr)
2. Zabawy cyrkowe, szczudła,
żonglerka, flowerstick i inne
3. Gry podwórkowe, kubb, petanque, molkky i inne
4. Zabawy sportowe, piłka, ringo, badminton i inne
5. Zabawy plastyczne, papiernictwo, drobne prace ręczne itp.

Co mówią o nas inni?

Agnieszka Jaroszewska

"Na warsztatach u Ewy odkryłam kierunek mojego życia i zyskałam odwagę, aby realizować plany, cele i marzenia."

W natłoku różnych informacji płynących od różnych specjalistów z zakresu rozwoju osobistego człowiek może poczuć dezorientację i zagubienie. Na takim etapie życia z polecenia bliskiej koleżanki trafiłam do Ośrodka Wspierania Rozwoju Osobistego Ewy Żukowskiej. Oryginalne i skuteczne metody terapeutyczne Ewy, wzmacniające charakter i pomagające rozpuścić negatywne przekonania, które sabotują nasz życiowy sukces pozwalają kształtować wewnętrzną moc i siłę. 

Na warsztatach u Ewy odkryłam kierunek mojego życia i zyskałam odwagę, aby realizować plany, cele i marzenia. Uważam ,że zawsze potrzeba drugiej, kompetentnej osoby, aby spojrzała z zewnątrz na nasze życie i wskazała, co w nim jest do uzdrowienia, aby już samodzielnie i świadomie podążyć ścieżką własnego rozwoju. Dobrze jest mądrze i świadomie wybierać swoich życiowych doradców. Ewa, która służy zawsze wsparciem i poradą jest jednym z najlepszych trenerów, mentorów i terapeutów, z jakimi się spotkałam na swojej ścieżce rozwoju osobistego. 

Dzięki swojej wrażliwości i wszechstronnej wiedzy pomaga rozładować negatywne emocje również dzieciom i służy poradami wychowawczymi. Wielokrotnie pomogła mojemu synowi w przełomowych chwilach życia, kiedy musiał przystosować się do nowych warunków. Obecnie wiele z przedstawionych przez Ewę metod i narzędzi stosuję już samodzielnie, co umożliwia mi lepsze i skuteczniejsze podejmowanie decyzji, łatwiejsze radzenie sobie z życiowymi wyzwaniami. 

Wiedza i doświadczenie Ewy okazały się niezbędne i dały mi olbrzymie wsparcie. Polecam ją wielu osobom w moim otoczeniu jako coacha, który potrafi zainspirować do zmian w życiu przez pryzmat oka terapeuty.

Beata i Andrzej Żytkowscy

"Za każdym razem, a byliśmy wielokrotnie, wracaliśmy cudownie odmienieni i zrelaksowani. "

Ewę poznaliśmy jako trenera rozwoju osobistego i coacha, biorąc udział w organizowanych przez nią warsztatach rozwoju osobistego. Jest także arteterapeutką dlatego w swojej pracy wykorzystuje bardzo przyjemne i ciekawe formy pracy np. zabawę głosem, ruchem, tańcem, śpiewaniem, malowaniem a nawet rzeźbieniem. Za każdym razem, a byliśmy wielokrotnie, wracaliśmy cudownie odmienieni i zrelaksowani. Przekroczyliśmy własne granice kreatywności dzięki czemu odkryliśmy swoje jasne strony a to wszystko zaowocowało bardzo pozytywnymi zmianami w naszym życiu, których się nie spodziewaliśmy. Polecamy rekomendujemy !!!

Małgorzata Wilczyńska

"Doświadczyłam zarówno wsparcia, jak i świadomości do dokonywania zmian; a wszystko to oparte na bogatym doświadczeniu i ogromnej życzliwości"

Z zewnątrz widać lepiej! Gdy jesteśmy targani emocjami, zwłaszcza w trudnych sytuacjach życiowych, potrzebujemy przede wszystkim wsparcia drugiego człowieka. Jeżeli jest nam źle w życiu i życie nas nie satysfakcjonuje – potrzebujemy zmiany. Ale, jak tego dokonać? W kontakcie z Ewą doświadczyłam zarówno wsparcia, jak i świadomości do dokonywania zmian; a wszystko to oparte na bogatym doświadczeniu i ogromnej życzliwości z Jej strony. Szczerze polecam

Aleksandra Piętka

"Ewa pomogła mi odkryć moje skryte talenty, odbudować swoje "ja" i wejść na drogę swojego prawdziwego przeznaczenia, które cały czas gdzieś mnie prowadzi..."

Gdy kilka lat temu poszukiwalam nowej trenerki Radykalnego Wybaczania-techniki która juz gościła w moim życiu. Natknęłam się na Ciebie.

Nigdy nie zapomnę wysłuchania, zrozumienia i czasu, które dałaś mi -zupelnie bezinteresownie w trakcie naszej pierwszej rozmowy telefonicznej. Coś zaiskrzyło i wtedy wiedziałam, że to Ty bedziesz moją trenerką.

Od tamtej pory uczestniczę w warsztatach oraz sesjach indywidualnych prowadzonych przez Ewę, a także jestem organizatorką takich spotkań w Koninie.

A to stało się dzięki Ewie, która jest dobrym duchem moich działań. Która pomogła mi odkryć moje skryte talenty, odbudować swoje “ja”i wejść na drogę swojego prawdziwego przeznaczenia, które cały czas gdzieś mnie prowadzi…Dzieki pracy z Ewą lepiej zrozumiesz siebie, swoje emocje oraz schematy które wprowadzają w ruch Twoj umysł i nauczysz się szybciej sobie z nimi radzić. Polecam serdecznie.

"... dzięki temu awansowałam na kierownika, moje relacje są super, damsko-męskie też już się zmieniają..." - Aneta Klembowska

"... zrozumiałam ideę działania 3 mózgów, Ewa pomogła mi wyjść z moich problemów, doszłam do przyczyny, z jakiego powodu miałam problemy finansowe. Ewa to wysokiej klasy terapeuta, który potrafi rozwiązać naprawdę grube problemy ..." - Ewelina Żymańczyk

"Księgarnia CUD o Ewie Żukowskiej"

"...sesje z Ewą dały mi niesamowitą transformację..." - Magdalena Bestrzyńska

Wczasy nasze są dostosowane dla rodzin z dziećmi w wieku do lat 14.

Dostępny plac zabaw i ogrodzony teren zielony w ośrodku.

W trakcie wczasów ośrodek będzie na wyłączność dla uczestników naszych wczasów, co będzie sprzyjać rozmowom, rozwojowi i wzajemnemu poznaniu.

Dodatkowo w trakcie wyjazdu: ognisko, zabawy teatralne.

Gdzie i kiedy?

MiejsceOśrodek Wspierania Rozwoju Osobistego Dom Gościnny Makarena,
ul. Piaskowa 5,
76-034 Gąski
Data19-26 czerwca 2021
Liczba miejscIlość miejsc ograniczona limitem miejsc w ośrodku.

Zapisy przyjmujemy do dnia: 15 maja 2021r, potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki na konto ośrodka w wysokości 500zł lub płatność z góry poprzez nasz sklep internetowy.

Zarezerwuj 7-dniowy pobyt w ośrodku

Podczas pobytu otrzymujesz:
  • 7 noclegów
  • 21 posiłków
  • 21 godzin zajęć dla rodziców
  • 21 godzin zajęć dla dzieci

Dla rodziny 2+2 (rodzice + 2 dzieci)

Inwestycja: 3200 zł
Zarezerwuj miejsce

Dla rodziny 2+1 (rodzice + 1 dziecko)

Inwestycja: 2580 zł
Zarezerwuj miejsce

Pobyt w ośrodku Willa MAKARENA. Kliknij tutaj, aby zobaczyć pokoje oraz okolicę.

Jak mogę zarezerwować miejsce i zapłacić?

Od razu zapłać korzystając z powyższej tabeli klikając “Kup Teraz”. Gdy to zrobisz system przekieruje Cię do zamówienia, gdzie opłacisz zamówienie za pomocą wygodnych przelewów online lub kartą.

LUB jeśli chcesz:

Wpłać zaliczkę 500 zł na nasze konto bankowe:

Ewa Żukowska,
Nr. konta: 58 1050 1520 1000 0022 1886 0621

W tytule przelewu wpisz “Inspiracje Bałtyckie 2+2 lub 2+1”.

Oraz pozostałą część kwoty w dniu przyjazdu na warsztaty.

Możesz wtedy zapłacić gotówką lub (poprzez sklep internetowy: kartą, przelewem online, przelewem tradycyjnym).

Wystarczy, że będziesz mieć ze sobą smartfon, a my pokażemy Ci jak to zrobić w ciągu kilku chwil.

Gwarancja satysfakcji

Jeśli z jakiegokolwiek powodu podczas tych wczasów stwierdzisz, że to nie dla Ciebie to zwrócimy Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Bez żadnych wyjaśnień z Twojej strony i tłumaczenia się.

Zarezerwuj 7-dniowy pobyt w naszym ośrodku


Zarezerwuj pobyt

Masz pytania? Dzwoń, pisz śmiało.

Ewa Żukowska

Telefon: 603 126 196
Email: kontakt@ewazukowska.pl