Dający efekty, praktyczny program S.O.S. na Stres dla kobiet

Wakacje, które dają siłę na cały rok. Taneczna przygoda i wewnętrzna metamorfoza. 8-dniowe zaawansowane warsztaty redukcji stresu nad morzem, aby odzyskać pewność siebie, energię, radość oraz spełnienie.

Poznaj techniki samoakceptacji i wybaczania, które zrobią różnicę w Twoim życiu, aby trwale usunąć stres, dobrze się przy tym bawiąc, spędzając czas nad morzem oraz regenerując ciało i umysł wśród wyjątkowych ludzi. 

A wieczorami ogniska, śpiew, taniec i zabawa z dj Jose Luis z Meksyku.

Data:  8 – 15 sierpnia 2020

Miejsce: Ośrodek Wspierania Rozwoju Osobistego Dom Gościnny Makarena, 
Piaskowa 5,
 76-034 Gąski 

Pełna oferta warsztatów powstanie w ciągu kilku dni. 

Jeśli chcesz otrzymać szczegółową ofertę to zapisz się na newsletter(powiadomimy Cię gdy pełny opis warsztatów będzie gotowy): Kliknij tutaj

Podczas warsztatów umili nam czas dj Jose Luis. Pół finalista „Mam Talent”.

Opinie

Na warsztatach u Ewy odkryłam kierunek mojego życia i zyskałam odwagę, aby realizować plany, cele i marzenia.

W natłoku różnych informacji płynących od różnych specjalistów z zakresu rozwoju osobistego człowiek może poczuć dezorientację i zagubienie. Na takim etapie życia z polecenia bliskiej koleżanki trafiłam do Ośrodka Wspierania Rozwoju Osobistego Ewy Żukowskiej. Oryginalne i skuteczne metody terapeutyczne Ewy, wzmacniające charakter i pomagające rozpuścić negatywne przekonania, które sabotują nasz życiowy sukces pozwalają kształtować wewnętrzną moc i siłę. Na warsztatach u Ewy odkryłam kierunek mojego życia i zyskałam odwagę, aby realizować plany, cele i marzenia. Uważam ,że zawsze potrzeba drugiej, kompetentnej osoby, aby spojrzała z zewnątrz na nasze życie i wskazała, co w nim jest do uzdrowienia, aby już samodzielnie i świadomie podążyć ścieżką własnego rozwoju. Dobrze jest mądrze i świadomie wybierać swoich życiowych doradców. Ewa, która służy zawsze wsparciem i poradą jest jednym z najlepszych trenerów, mentorów i terapeutów, z jakimi się spotkałam na swojej ścieżce rozwoju osobistego. Dzięki swojej wrażliwości i wszechstronnej wiedzy pomaga rozładować negatywne emocje również dzieciom i służy poradami wychowawczymi. Wielokrotnie pomogła mojemu synowi w przełomowych chwilach życia, kiedy musiał przystosować się do nowych warunków. Obecnie wiele z przedstawionych przez Ewę metod i narzędzi stosuję już samodzielnie, co umożliwia mi lepsze i skuteczniejsze podejmowanie decyzji, łatwiejsze radzenie sobie z życiowymi wyzwaniami. Wiedza i doświadczenie Ewy okazały się niezbędne i dały mi olbrzymie wsparcie. Polecam ją wielu osobom w moim otoczeniu jako coacha, który potrafi zainspirować do zmian w życiu przez pryzmat oka terapeuty.

– Agnieszka Jaroszewska