Cena wzrasta za:
Zarezerwuj miejsce

Dający efekty, praktyczny program S.O.S. na Stres dla kobiet | 5 edycja 2020

Wakacje, które dają siłę na cały rok. Taneczna przygoda i wewnętrzna metamorfoza. 8-dniowe zaawansowane warsztaty redukcji stresu nad morzem, aby odzyskać pewność siebie, energię, radość oraz spełnienie.

Poznaj techniki samoakceptacji i wybaczania, które zrobią różnicę w Twoim życiu, pomogą trwale usunąć stres, dobrze się przy tym bawiąc, spędzając czas nad morzem oraz regenerując ciało i umysł wśród wyjątkowych ludzi. 

A wieczorami ogniska, śpiew, taniec i zabawa z dj Jose Luis Keys z Meksyku.

 Ten warsztat dużo mi pokazał i wiele zmienił w moim życiu na lepsze. Serdecznie polecam, każdemu kto chce zrobić porządki we własnym życiu i zobaczyć to, co do tej pory było dla niego niewidoczne…

– Barbara

Od: Ewa Żukowska
Temat: Myślałam i mówiłam  “dam radę, uda się” no i nic…

Cześć, z tej strony Ewa Żukowska, współtwórca programu S.O.S. na Stres dla kobiet.

Umiejętność pracy z emocjami oraz stresem pozytywnie wywróciła moje życie do góry nogami. 

Przez lata zmagałam się z brakiem radości i spełnienia, nie wiedziałam o co chodzi…

Byłam na dziesiątkach szkoleń z rozwoju osobistego, chodziłam po rozżarzonych węglach, na szkoleniach motywacyjnych motywowano mnie “dasz radę, jesteś wspaniała i wszystko jest super, ale w moim życiu nic się nie zmieniło.

Wciąż te same problemy.

Czułam się oszukana, bo myślałam, że to zadziała. Zastanawiałam się czego jeszcze brakuje, co muszę jeszcze zrobić?!  Zaczęłam szukać innych rozwiązań, ponieważ te, które znałam były wartościowe ale nie do końca jeszcze skuteczne. Okazało się, że do tej układanki brakowało mi pracy z emocjami.

Postanowiłam spróbować technik pracy z emocjami i wtedy dopiero znalazłam rozwiązanie. To było to czego szukałam, brakujący element, pasował do całości idealnie.

I tak krok po kroku uwolniłam się m.in. z długoletniego żalu do bliskiej mi osoby,  pracowałam z uczuciem bezsilności i poczułam jak odzyskuje energię i chęć do życia. Nie wiedziałam, że tak to działa… 

Odkryłam, że chcę pomagać kobietom, które na co dzień doświadczają trudności oraz chcą pozytywnie i trwale odmienić swoje życie.

W końcu zaczęłam prowadzić praktyczne warsztaty, które są zwieńczeniem moich osobistych doświadczeń i wiedzy spotkanych na mojej drodze do wolności emocjonalnej mentorów. 

Warsztaty, które pomagają zredukować stres oraz trudne emocje.

Kiedy widzę metamorfozy uczestniczek i ich uśmiech na twarzy w ostatnim dniu warsztatów…wierzę, że wrócą do swoich miejsc szczęśliwsze.

W jakim Ty jesteś teraz miejscu?

Czy masz tak, że czasami, a może nawet bardzo często, odczuwasz nieprzyjemne emocje? Ktoś wyprowadza Cię z równowagi, stresuje lub wywiera presję, przez co, czujesz się rozdrażniona, niespokojna i nie wiesz jak sobie z tym poradzić?

Tego typu uczucia, emocje, stresujące myśli i sytuacje prowadzą do tego, że nie masz energii, jesteś zmęczona, niezadowolona, masz poczucie, że czegoś Ci brakuje, a w efekcie końcowym czujesz, że siłujesz się z czymś większym od Ciebie. Zaczynasz wątpić i myśleć, że to wszystko układa się bez większego sensu.

Niewyrażone emocje są jak…balon! Wyobraź sobie, ile energii jest potrzebne do utrzymania nadmuchanego balonu pod wodą, dokładnie tyle energii zabierają Ci Twoje problemy i stresy.

Podczas tych warsztatów otrzymasz podstawy pracy z emocjami czyli to wszystko, co jest potrzebne, aby złagodzić i uwolnić emocje oraz już nigdy nie czuć się tak samo, w tych samych sytuacjach lub przy tych samych osobach.

Gdy zaczniesz stosować to, czego Cię tutaj nauczymy, będziesz dokładnie wiedziała jak i co należy zrobić z trudnymi emocjami oraz stresem, aby już nigdy więcej nie uprzykrzał Ci życia.

Konsekwentne korzystanie z naszych metod, doprowadzi Cię do miejsca, w którym czujesz się ze sobą coraz lepiej, czujesz się bardziej wartościowa i piękna, a każdy kolejny dzień stanie się dla Ciebie przygodą, a nie tylko obowiązkiem i dźwiganiem ciężarów.

Jak działa 4-stopniowy proces uwalniania emocji powodujących stres?

W ciągu tych 8 dni doświadczysz każdego z tych ważnych etapów bez, których uwolnienie stresu na dłuższą metę, jest niemożliwe ponieważ emocje bez tej procedury/instrukcji będą chciały wrócić.

ETAP I: Co czujesz w stosunku do stresora?

Umiejętność nazwania emocji, którą czujesz w stosunku do stresującej Cię sytuacji lub osoby, sprawia, że łatwiej jest się Ci od niej uwolnić. Inaczej Ci się to nie uda, ponieważ brak wglądu w emocje sprawia, że wiesz, że coś jest nie tak, ale nie wiesz do końca co.

ETAP II: Poznaj źródło i przyczynę stresującej myśli/emocji

Dzięki zrozumieniu skąd pochodzi konkretna emocja i jakie informacje ze sobą niesie zaczyna ona powoli tracić swoją moc, a co za tym idzie, odklejasz się od niej.

Każda emocja jaką czujesz w stosunku do stresującej Cię sytuacji lub osoby, może mieć podłoże w dzieciństwie lub innej sytuacji z przeszłości, która była traumatyczna lub po prostu nieprzyjemna. W ten sposób mózg na zasadzie skojarzeń łączy emocje/odczucia z przeszłości z tym co się aktualnie wydarza.

A zatem jeżeli kolejny raz wydarza się coś, co jest dla Ciebie nieprzyjemne to znaczy, że daje znać o sobie przekonanie, którego nie jesteś świadoma, a które wpływa na życie tu i teraz.

ETAP III: Uwolnij przyczynę stresu

Uwolnienie polega na odnalezieniu myśli lub przekonania, które pierwotnie wywołało daną emocję i wywołuje ją ciągle, gdy doświadczasz podobnej sytuacji lub spotykasz podobną osobę z konkretnym nieprzyjemnym zachowaniem.

Jeśli uda Ci się zmienić sposób myślenia o danej sytuacji lub osobie to zmienisz swoje emocje, a jeśli zmienisz swoje emocje stres zniknie.

ETAP IV: Nowy nawyk i trwały efekt

Polega to na wykształceniu w sobie nowego sposobu myślenia oraz poznaniu technik radzenia sobie ze stresem po to, aby w Twoim życiu stresu było coraz mniej, a jeżeli się pojawi, to Ty będziesz wiedzieć co zrobić.

Zawsze gdy pojawia się stresująca sytuacja masz wybór – stłumić emocje/schować pod dywan i cierpieć coraz bardziej (tłumienie emocji jest bolesne) lub zareagować w nowy świadomy sposób, który da Ci wolność emocjonalną, siłę, witalność i spokój.

Wystarczy zmiana sposobu reagowania na stres.

Dzięki nowemu nawykowi z dnia na dzień zyskasz coraz więcej spokoju oraz radości. Twoje życie staje się coraz lepsze, a Ty stajesz się coraz lepszą osobą, kobietą, partnerką, żoną, matką.

Co czeka Cię podczas tych warsztatów?

1. Unikalny program – wielowymiarowe doświadczenie oparte na dających efekty metodach pracy ze stresem

Połączenie wielu skutecznych metod pracy nad stresem i emocjami, poparte wiedzą o mózgu z elementami psychologii i neuronauki w bardzo przyjemnej formie – tańca, śpiewu i zabawy.

Jest to wielowymiarowe doświadczenie, które wywołuje radość, niekiedy wzruszenie i pozytywne emocje.

Dzięki temu programowi prawdopodobnie o wiele łatwiej  poradzisz sobie ze stresem w każdej dziedzinie życia.

Warsztaty mają formę ćwiczeń, wszystko jest ciekawe i umożliwia spojrzenie na to co do tej pory z innej perspektywy.

2. Trening samoakceptacji – uwolnij mentalne blokady

Jeżeli kiedykolwiek czułaś, że jesteś nie ok, być może czułaś się nieatrakcyjna, beznadziejna i słaba lub… bardzo silna?  Gwarantuje Ci,to są tylko myśli, a myśli wprowadzają w błąd, nawet jak pozornie są pozytywne, bo przecież silna kojarzy się dobrze prawda?

Dzięki treningowi samoakceptacji możesz zauważyć jakie pułapki szykuje nam umysł i jak zmienić swoje myśli i odczucia na swój temat.

Dowiesz się, że wszystko, czego potrzebujesz do życia, jest w Tobie. Inaczej spojrzysz na siebie i otaczający Cię świat, dzięki czemu Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

3. Trening umiejętności wybaczania – uwolnij żal, aby narodzić się na nowo.

Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy, że długo przetrzymywany żal i brak wybaczenia prowadzi do chronicznego stresu, który może być przyczyną złego samopoczucia, a nawet chorób psychosomatycznych.

Brak wybaczenia, to takżę brak samoakceptacji i zrozumienia tego, co się dzieje.

A rozwiązanie czasami o wiele łatwiej znaleźć w sobie, niż w  innych ludziach.

To zaskakujące, że osoba, która do tej pory sprawiała nam przykrość i powodowała stres, zdenerwowanie, okazuje się osobą, która już nas nie denerwuje i irytuje.

Dzięki temu treningowi poczujesz się lekko, radośnie i zrozumiesz, dlaczego jednych lubisz, a inni Cię drażnią. Twoje relacje z ludźmi poprawią się i będą dawały Ci więcej przyjemności.

4. Zabawa taneczna – z Dj-em Jose Luis Keys z Meksyku

W telewizyjnym show TVN-u “Mam talent” zespół Jose’go znalazł się w półfinale i zaskarbił serca całej widowni i jurorów.

Jose oprócz systematycznych zajęć tanecznych zaprezentuje 2-godzinny występ, który jest niespodzianką dla naszych uczestniczek.

Na razie nie możemy nic zdradzać, bo…ma to być niespodzianka!

5. Tańce w kręgu – otwartość i serdeczność kluczem do powodzenia

Tańcząc we wspólnocie kręgu, nabierzesz większej serdeczności i otwartości do ludzi, przez co przełoży się to na wszystkie sfery Twojego życia: miłość, zdrowie i finanse.

Doświadczysz poczucia wspólnoty, poczucia siły i pewności, że jesteś częścią większej całości, dzięki czemu poczujesz się radośniejsza i spokojniejsza.

Zobaczysz jak wszystko płynie i dzieje się bez wysiłku. Odpuścisz kontrolę i zaczniesz cieszyć się życiem.

Nabierzesz większej śmiałości do podejmowania wspólnych projektów z innymi ludźmi, dzięki czemu będzie Ci łatwiej żyć i realizować własne potrzeby.

6. 21 smacznych i sytych posiłków wegetariańskich – (3 posiłki dziennie przez 7 dni) - 7 śniadań, 7 obiadów i 7 kolacji.

To jest ten czas, na który być może czekałaś cały rok, nie musisz gotować, ponieważ specjalnie dla Ciebie posiłki przygotuje doświadczony kucharz Stefan Poprawa z myślą o Twoim podniebieniu.

Będziesz niezwykle zaskoczona jakie smaki poznasz i co można wyczarować z zielonego groszku lub ziemniaków.

Otrzymasz proste przepisy, a kiedy wrócisz do domu, będziesz mogła ich użyć, aby zaskoczyć rodzinę, partnera, bliskich i gości np. na najbliższej uroczystości z okazji urodzin lub imienin.

7. Możliwość zadawania pytań ekspertom – w każdej chwili możesz porozmawiać o tym co Cię trapi.

Jak jedna porada może zmienić życie na lepsze?

Czy wiesz, że jedno słowo…słowo klucz może zmienić życie na lepsze?

Podczas tych warsztatów masz okazję zadawać pytania ekspertom w trapiących Ciebie problemach, których być może nie możesz rozwiązać lub nie wiesz jak.

Jeśli chcesz odbyć osobistą rozmowę 1 na 1 z trenerem, to masz taką okazję właśnie w tym czasie kiedy wypoczywasz i chcesz się rozwijać.

Możesz od razu otrzymać odpowiedź od osób, które żyją z pomagania ludziom i mają długoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi oraz emocjami.

Podczas warsztatów masz jedyną okazję, aby żadne Twoje pytanie o życie, nie zostało bez odpowiedzi.

8. Zatańczenie w rytmach z różnych kultur – otwórz się na bogactwo w każdym aspekcie życia

Poznasz tańce z różnych kultur i stron świata.

Zrelaksujesz się i rozluźnisz całe ciało w rytmie latino.
Celem tańca jest przekazanie elastyczności ciała w ruchu i elastyczności myślenia, które pomaga radośniej postrzegać życie bez walki i wysiłku.

Ciało powiązane jest z organem myślenia. W ciele wyrażają się Twoje poglądy na dany aspekt życia np. dotyczący finansów, miłości, relacji lub zdrowia.

Gdy zaczniesz pracować z ciałem Twoje poglądy/przekonania mogą się zmienić. Czerpiąc radość w tańcu otwierasz się na radość z życia.

9. Meksykańska kolacja – smak i historia sukcesu

Jose przygotuje meksykańską kolację i opowie o życiu w swoim kraju. Oprócz tańca i muzyki jego pasją jest gotowanie.

Opowie także o swoim zespole Punto Latino i jak dostali się do półfinału Mam Talent i co się zmieniło w związku z tym występem w ich życiu.

10. 8 dni nad morzem w pięknej okolicy w miejscowości Gąski – zabaw się i odpocznij po całym roku stresów oraz pracy

Idealne miejsce na pamiątkowe zdjęcia, miłe wspomnienia i odstresowanie się.

Gąski to spokojna, urokliwa miejscowość nad Bałtykiem, o wyjątkowym mikroklimacie i piękną szeroką plażą. To właśnie tutaj w takich sprzyjających warunkach, odpoczniesz po całym roku pracy i zregenerujesz siły.

W okolicy ośrodka możesz:

 • Zwiedzić Latarnię Morską –  jedną z najwyższych w Polsce wybudowaną 144 lata temu w 1876 roku.
 • Posmakować pysznych lodów i gofrów specjalnej lokalnej receptury. 
 • Zwiedzić neoklasyczny Pałac Morski z przepięknym kompleksem unikalnego drzewostanu.
 • Podziwiać Ogrody Hortulus o niezwykłych kompozycjach roślinnych, ogrody inspirowane naturalnym krajobrazem skalnym, leśnym i wodnym oraz kulturą japońską, francuską i angielską. 
 • Odwiedzić kościół w stylu gotycko-romańskim zbudowany na przełomie XIII i XIV wieku. Wewnątrz znajduje się polichromowany strop. 
 • Skorzystać z przebiegającego przez Gąski Międzynarodowego Szlaku Rowerowego.

A dodatkowo warto wiedzieć, że w Gąskach występuje glinka zielona, używana w przemyśle kosmetycznym, posiada również właściwości lecznicze,  pomocne jak obliczono w 102 chorobach. 

Kto prowadzi warsztaty?

Ewa Żukowska

Ewa posiada ponad 20-letnie doświadczenie w skutecznej redukcji stresu, przeprowadziła osobiście ponad 3000 godzin konsultacji i ponad 250 godzin wykładów, kursów i konferencji.

Na Wydziale Zdrowia Uniwersytetu Medycznego, zdobyła edukację opartą na wiedzy z zakresu pedagogiki, psychologii, psychoterapii oraz nauki o sztuce w zakresie profilaktyki i terapii uwalniania emocjonalnych trudności, w życiu człowieka.

Jest trenerem Radykalnego Wybaczania, a w dziedzinie poprawy komunikacji, redukcji stresu, odbudowy i umacniania więzi międzyludzkich, terapeutą i mediatorem rodzinnym.

Jest twórcą programu rozwoju osobowości, opartym na odbudowie samouznania.

Realizuje programy redukcji stresu m.in. na warsztatach w swoim Ośrodku Wspierania Rozwoju Osobistego w Gąskach.

Małgorzata Potempa

Instruktorka i pasjonatka tańców w kręgu, uwielbia tańczyć tańce z różnych stron świata i cieszyć się ich nieocenionym wpływem na samopoczucie fizyczne i psychiczne u siebie i u tańczących.

Z powołania nauczyciel, z zamiłowania arteterapeutka, uwielbia odkrywać ludzki potencjał dzięki artystycznym środkom wyrazu. Twórca przedstawień i występów artystycznych dla dzieci.

Prowadzi warsztaty rozwojowe w Poznaniu, Gąskach i Koninie. Preferuje holistyczne podejście do życia i rozwoju.

Jose Luis Keys

Jose prowadzi zespół Punto Latino i jest jego dyrektorem muzycznym. W telewizyjnym show TVN-u “Mam talent” zespół znalazł się w półfinale i zaskarbił serca całej widowni i jurorów.

Występował na eventach, takich firm jak Orlen, Lidl, Netto, Biedronka, Lotos, Hotel Blue Marine, Sandra SPA, Hilton Gdańsk.

Jose to muzyk i tancerz pochodzący z Meksyku City. Przez 15 lat pracował w takich miejscach świata jak: Meksyk, Nowy Jork, Miami, Puerto Rico, Karaiby, Sztokholm, Hamburg i.in.

Doskonalił umiejętności taneczne w różnych stylach latynoamerykańskich. Od 9 lat w Polsce, a jego warsztaty taneczne latino fit to fuzja aerobiku to ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich jak salsa, reggaeton, samba, cha-cha, rumba, samba, cumbia, merengue, hip-hop i wiele innych.

Stefan Poprawa

Twórca Szkoły Gotowania Makrobiotycznego “Makrobiotyka na luzie” Kucharz kuchni wegetariańskiej na wielu warsztatach rozwoju osobistego w Polsce, w Gąskach, Kapkazach, Sandomierzu oraz Chorwacji, Anglii , Grecji, Danii, Ukrainie, Indiach, Hawajach. Absolwent Międzynarodowego Instytutu Makrobiotycznego w Kiental w Szwajcarii.

Obecnie kierownik Ośrodka Akademia Natura w Łodzi. Założyciel Akademii Poprawy Jakości Życia.Twórca Szkoły Nauki Masażu Shiatsu oraz Shiatsu Family.

Inicjator wielu projektów o charakterze społecznym w tym m.in Ogrodów Społecznych, Dzikiego Ogrodu, w łódzkim Ogrodzie Botanicznym, Obiadów Czwartkowych, Festiwalu Chleba projektu edukacyjnego służącego zrozumieniu wartości światowych kultur.

Jak zmienia się życie po warsztatach oraz sesjach z Ewą?

Agnieszka Jaroszewska

"Na warsztatach u Ewy odkryłam kierunek mojego życia i zyskałam odwagę, aby realizować plany, cele i marzenia."

W natłoku różnych informacji płynących od różnych specjalistów z zakresu rozwoju osobistego człowiek może poczuć dezorientację i zagubienie. Na takim etapie życia z polecenia bliskiej koleżanki trafiłam do Ośrodka Wspierania Rozwoju Osobistego Ewy Żukowskiej. Oryginalne i skuteczne metody terapeutyczne Ewy, wzmacniające charakter i pomagające rozpuścić negatywne przekonania, które sabotują nasz życiowy sukces pozwalają kształtować wewnętrzną moc i siłę. 

Na warsztatach u Ewy odkryłam kierunek mojego życia i zyskałam odwagę, aby realizować plany, cele i marzenia. Uważam ,że zawsze potrzeba drugiej, kompetentnej osoby, aby spojrzała z zewnątrz na nasze życie i wskazała, co w nim jest do uzdrowienia, aby już samodzielnie i świadomie podążyć ścieżką własnego rozwoju. Dobrze jest mądrze i świadomie wybierać swoich życiowych doradców. Ewa, która służy zawsze wsparciem i poradą jest jednym z najlepszych trenerów, mentorów i terapeutów, z jakimi się spotkałam na swojej ścieżce rozwoju osobistego. 

Dzięki swojej wrażliwości i wszechstronnej wiedzy pomaga rozładować negatywne emocje również dzieciom i służy poradami wychowawczymi. Wielokrotnie pomogła mojemu synowi w przełomowych chwilach życia, kiedy musiał przystosować się do nowych warunków. Obecnie wiele z przedstawionych przez Ewę metod i narzędzi stosuję już samodzielnie, co umożliwia mi lepsze i skuteczniejsze podejmowanie decyzji, łatwiejsze radzenie sobie z życiowymi wyzwaniami. 

Wiedza i doświadczenie Ewy okazały się niezbędne i dały mi olbrzymie wsparcie. Polecam ją wielu osobom w moim otoczeniu jako coacha, który potrafi zainspirować do zmian w życiu przez pryzmat oka terapeuty.

Beata i Andrzej Żytkowscy

"Za każdym razem, a byliśmy wielokrotnie, wracaliśmy cudownie odmienieni i zrelaksowani. "

Ewę poznaliśmy jako trenera rozwoju osobistego i coacha, biorąc udział w organizowanych przez nią warsztatach rozwoju osobistego. Jest także arteterapeutką dlatego w swojej pracy wykorzystuje bardzo przyjemne i ciekawe formy pracy np. zabawę głosem, ruchem, tańcem, śpiewaniem, malowaniem a nawet rzeźbieniem. Za każdym razem, a byliśmy wielokrotnie, wracaliśmy cudownie odmienieni i zrelaksowani. Przekroczyliśmy własne granice kreatywności dzięki czemu odkryliśmy swoje jasne strony a to wszystko zaowocowało bardzo pozytywnymi zmianami w naszym życiu, których się nie spodziewaliśmy. Polecamy rekomendujemy !!!

Małgorzata Wilczyńska

"Doświadczyłam zarówno wsparcia, jak i świadomości do dokonywania zmian; a wszystko to oparte na bogatym doświadczeniu i ogromnej życzliwości"

Z zewnątrz widać lepiej! Gdy jesteśmy targani emocjami, zwłaszcza w trudnych sytuacjach życiowych, potrzebujemy przede wszystkim wsparcia drugiego człowieka. Jeżeli jest nam źle w życiu i życie nas nie satysfakcjonuje – potrzebujemy zmiany. Ale, jak tego dokonać? W kontakcie z Ewą doświadczyłam zarówno wsparcia, jak i świadomości do dokonywania zmian; a wszystko to oparte na bogatym doświadczeniu i ogromnej życzliwości z Jej strony. Szczerze polecam

Aleksandra Piętka

"Ewa pomogła mi odkryć moje skryte talenty, odbudować swoje "ja" i wejść na drogę swojego prawdziwego przeznaczenia, które cały czas gdzieś mnie prowadzi..."

Gdy kilka lat temu poszukiwalam nowej trenerki Radykalnego Wybaczania-techniki która juz gościła w moim życiu. Natknęłam się na Ciebie.

Nigdy nie zapomnę wysłuchania, zrozumienia i czasu, które dałaś mi -zupelnie bezinteresownie w trakcie naszej pierwszej rozmowy telefonicznej. Coś zaiskrzyło i wtedy wiedziałam, że to Ty bedziesz moją trenerką.

Od tamtej pory uczestniczę w warsztatach oraz sesjach indywidualnych prowadzonych przez Ewę, a także jestem organizatorką takich spotkań w Koninie.

A to stało się dzięki Ewie, która jest dobrym duchem moich działań. Która pomogła mi odkryć moje skryte talenty, odbudować swoje “ja”i wejść na drogę swojego prawdziwego przeznaczenia, które cały czas gdzieś mnie prowadzi…Dzieki pracy z Ewą lepiej zrozumiesz siebie, swoje emocje oraz schematy które wprowadzają w ruch Twoj umysł i nauczysz się szybciej sobie z nimi radzić. Polecam serdecznie.

"... dzięki temu awansowałam na kierownika, moje relacje są super, damsko-męskie też już się zmieniają..." - Aneta Klembowska

"... zrozumiałam ideę działania 3 mózgów, Ewa pomogła mi wyjść z moich problemów, doszłam do przyczyny, z jakiego powodu miałam problemy finansowe. Ewa to wysokiej klasy terapeuta, który potrafi rozwiązać naprawdę grube problemy ..." - Ewelina Żymańczyk

"Księgarnia CUD o Ewie Żukowskiej"

"...sesje z Ewą dały mi niesamowitą transformację..." - Magdalena Bestrzyńska

Posiadamy ponad 8 kronik z własnoręcznie napisanymi wrażeniami uczestników wszystkich edycji S.O.S. na Stres. Oto niektóre z nich:

Zarezerwuj swoje miejsce, zredukuj stres i odzyskaj radość życia

Zarezerwuj miejsce

Co zyskasz biorąc udział w tym wydarzeniu?

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu programowi warsztatów w ciągu tych 8 dni:

 • Poznasz metody i strategie na budowę zdrowego poczucia własnej wartości, które jest fundamentem do budowy szczęśliwych relacji, utrzymania zdrowia oraz wolności finansowej.
 • Nauczysz się jak za pomocą kilku prostych kroków uwalniać trudne emocje, dzięki czemu staną się one łagodniejsze, a życie stanie się przyjemniejsze.
 • Nauczysz się jak zakończyć niedokończone sprawy, relacje i związki. Zakończenie starych spraw stworzy przestrzeń na nowe, świeże doświadczenia i relacje.
 • Dowiesz się jak stawiać granice, aby już nigdy więcej nie działać wbrew samej sobie.
 • Poznasz sposoby na radzenie sobie z kompleksami, które nie pozwalają na nawiązywanie zdrowych relacji oraz obniżają poczucie wartości.
 • Dowiesz się jak nabrać pewności siebie i uwierzyć w siebie, aby móc sięgać po swoje marzenia.
 • Poznasz sposoby na radzenie sobie z barierami i strachem przed podejmowaniem działań.
 • Dowiesz się jak tworzyć wspierające myśli, poprzez zamianę starych, negatywnych sposobów myślenia.
 • Dowiesz się jak radzić sobie z krytyką, aby już nigdy więcej opinia innych osób nie decydowała o tym jak masz żyć.
 • Nauczysz się jak budować lepsze relacje z ludźmi.
 • Dowiesz się jak odzyskać energię i skąd bierze się zmęczenie. Uwalniając niepotrzebny bagaż emocjonalny, uwolnisz uśpione pokłady energii życiowej.
 • Dowiesz się jak radzić sobie z problemami, aby już nigdy nie zabierały Ci czasu i uwagi oraz zostały rozwiązane w pozytywny sposób.
 • Dowiesz się jak zwiększyć swoją kreatywność, aby zawsze znajdować rozwiązania swoich problemów, nawet takich, które wydają się nie do rozwiązania.
 • Nauczysz się obniżać poziom stresu wtedy gdy on się pojawia, już będziesz dokładnie wiedzieć jak należy się zachować gdy spotyka Cię stresująca sytuacja.

Jak wygląda program warsztatów?

Dzień 1 – sobota, 8 sierpnia

 • 15.00 – 17.30 – Rejestracja uczestników
 • 18.00 – Obiadokolacja
 • 19.00 – 21.30 – Spotkanie organizacyjne i integracyjne

Dzień 2 – niedziela, 9 sierpnia

 • 8.00 – 8.40 – Zajęcia taneczne Latino – Fit, Jose Louis Keys
 • 9.00 – 9.30 – Śniadanie, Stefan Poprawa
 • 10.00 – 11.30 – Trening samoakceptacji cz. I, Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa
 • 11.30 – 11.45 – Przerwa kawowa
 • 11.45 – 12.30 – Trening samoakceptacji cz. II, Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa
 • 13.30 – Obiad, Stefan Poprawa
 • 14.00 – 17.00 – Czas wolny
 • 17.00 – 17.40 – Zajęcia taneczne Latino – Fit, Jose Luis Keys
 • 18.00 – 18.30 – Obiadokolacja, Stefan Poprawa
 • 19.00 – 19.30 – Tańce w kręgu, Małgorzata Potempa
 • 19.30 – 20.30 – Trening samoakceptacji cz. III, Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa

Dzień 3 – poniedziałek, 10 sierpnia

 • 8.00 – 8.40 – Zajęcia taneczne Latino – Fit, Jose Luis Keys
 • 9.00 – 9.30 – Śniadanie, Stefan Poprawa
 • 10.00 – 11.30 – Trening samoakceptacji cz. I, Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa.
 • 11.30 – 11.45 – Przerwa kawowa
 • 11.45 – 12.30 – Trening samoakceptacji cz II., Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa.
 • 13.30 – Obiad, Stefan Poprawa
 • 14.00 – 17.00 – Czas wolny
 • 17.00 -17.40 – Zajęcia taneczne Latino – Fit, Jose Luis Keys
 • 18.00 – 18.30 – Obiadokolacja, Stefan Poprawa
 • 19.00 – 19.30 – Tańce w kręgu, Małgorzata Potempa
 • 19.30 – 20.30 – Trening samoakceptacji cz. III, Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa

Dzień 4 – wtorek, 11 sierpnia

 • 8.00 – 8.40 – Zajęcia taneczne Latino – Fit, Jose Luis Keys

 • 9.00 – 9.30 – Śniadanie, Stefan Poprawa

 • 10.00 – 11.30 – Trening samoakceptacji cz. I, Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa.

 • 11.30 – 11.45 – Przerwa kawowa

 • 11.45 – 12.30 – Trening samoakceptacji cz II., Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa.

 • 13.30 – Obiad, Stefan Poprawa

 • 14.00 – 17.00 – Czas wolny

 • 17.00 -17.40 – Zajęcia taneczne Latino – Fit, Jose Luis Keys

 • 18.00 – 18.30 – Obiadokolacja, Stefan Poprawa

 • 19.00 – 19.30 – Tańce w kręgu, Małgorzata Potempa

 • 19.30 – 20.30 – Trening samoakceptacji cz III., Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa

Dzień 5 – środa, 12 sierpnia

 • 8.00 – 8.40 – Zajęcia taneczne Latino – Fit, Jose Luis Keys

 • 9.00 – 9.30 – Śniadanie, Stefan Poprawa

 • 10.00 – 11.30 – Trening samoakceptacji cz. I, Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa.

 • 11.30 – 11.45 – Przerwa kawowa

 • 11.45 – 12.30 – Trening samoakceptacji cz II., Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa.

 • 13.30 – Obiad, Stefan Poprawa

 • 14.00 – 17.00 – Czas wolny

 • 17.00 -17.40 – Zajęcia taneczne Latino – Fit, Jose Luis Keys

 • 18.00 – 18.30 – Obiadokolacja, Stefan Poprawa

 • 19.00 – 19.30 – Tańce w kręgu, Małgorzata Potempa

 • 19.30 – 21.30 – Wykład o zdrowym odżywianiu – przepisy, Stefan Poprawa

Dzień 6 – czwartek 13 sierpnia

 • 8.00 – 8.40 – Zajęcia taneczne Latino – Fit, Jose Luis Keys

 • 9.00 – 9.30 – Śniadanie, Stefan Poprawa

 • 10.00 – 11.30 – Trening samoakceptacji cz. I, Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa.

 • 11.30 – 11.45 – Przerwa kawowa

 • 11.45 – 12.30 – Trening samoakceptacji cz II, Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa

 • 13.30 – Obiad, Stefan Poprawa

 • 14.00 – 17.00 – Czas wolny

 • 17.00 -17.40 – Zajęcia taneczne Latino – Fit, Jose Luis Keys

 • 18.00 – 18.30 – Obiadokolacja, Stefan Poprawa

 • 20.00 – 22.00 – Ognisko – tańce w kręgu oraz muzyka na żywo z akordeonu, Małgorzata Potempa, Stanisław Żukowski

Dzień 7 – piątek 14 sierpnia

 • 8.00 – 8.40 – Zajęcia taneczne Latino – Fit, Jose Luis Keys

 • 9.00 – 9.30 – Śniadanie, Stefan Poprawa

 • 10.00 – 11.30 – Trening samoakceptacji cz. I, Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa

 • 11:30 – 11.45 – Przerwa kawowa

 • 11.45 – 12.30 – Trening samoakceptacji cz II, Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa

 • 13.30 – Obiad, Stefan Poprawa

 • 14.00 – 17.00 – Czas wolny

 • 17.00 -17.40 – Zajęcia taneczne Latino – Fit, Jose Luis Keys

 • 18.00 – 18.30 – Meksykańska obiadokolacja, Jose Luis Keys i Stefan Poprawa

 • 20.00 – 22.00 – Impreza Latino i animacje, Jose Luis Keys

Dzień 8 – sobota 15 sierpnia

 • 8.00 –  8.40 – Zajęcia taneczne Latino – Fit, Jose Luis Keys

 • 9.00 – 9.20 – Śniadanie

 • 9.30 – 10.00 – Opuszczenie pokoi

 • 10.00 – 12.30 – Trening samoakceptacji, Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa

 • 13.00 – Zakończenie i wyjazd

Jak bawiliśmy się na poprzednich edycjach?

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

MiejsceOśrodek Wspierania Rozwoju Osobistego Dom Gościnny Makarena,
ul. Piaskowa 5,
76-034 Gąski
Data8 - 15 sierpnia 2020
Liczba miejsc20 osób

Cena wzrasta za:

Cena warsztatu: 1750 zł do 1 sierpnia, potem cena wzrasta do 2550 zł

Zarezerwuj swoje miejsce, aby zredukować stres oraz negatywne emocje.

Co otrzymujesz?
 • Trening samoakceptacji
 • Tańce latynoskie
 • Tańce w kręgu
 • Impreza z DJ Jose Luis Keys
 • 7 noclegów
 • 21 posiłków wegetariańskich
Jeżeli zapiszesz się na te warsztaty do 20 lipca otrzymujesz dotatkowe bonusy.
 • Godzinna sesja indywidualna z Ewą i Małgorzatą (podczas warsztatów)
 • Masaż Dotyk Motyla - podczas pobytu
 • 1-godzinna sesja pytań i odpowiedzi on-line po warsztatach
 • Rabat na kolejne warsztaty - 20%
Inwestycja: 1750 zł
Kup teraz

Jak mogę zarezerwować miejsce i zapłacić?

Od razu zapłać korzystając z powyższej tabeli klikając “Kup Teraz”. Gdy to zrobisz system przekieruje Cię do zamówienia, gdzie opłacisz zamówienie za pomocą wygodnych przelewów online lub kartą.

LUB jeśli chcesz:

Wpłać zaliczkę 400 zł na nasze konto bankowe:

Ewa Żukowska,
Nr. konta: 58 1050 1520 1000 0022 1886 0621

W tytule przelewu wpisz “S.O.S. na Stres”.

Oraz pozostałą część kwoty w dniu przyjazdu na warsztaty.

Możesz wtedy zapłacić gotówką lub (poprzez sklep internetowy: kartą, przelewem online, przelewem tradycyjnym).

Wystarczy, że będziesz mieć ze sobą smartfon, a my pokażemy Ci jak to zrobić w ciągu kilku chwil.

Czy mogę zarezerwować miejsce na raty?

Tak, jest to możliwe. Możesz mieć te warsztaty już od 60zł miesięcznie. 

Kliknij w poniższy przycisk “Zarezerwuj miejsce”, i na stronie płatności wybierz opcję “Tpay Raty”.

Następnie wybierz okres na jaki chcesz rozłożyć płatności. 

I postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. 

Zarezerwuj miejsce

Te warsztaty dają efekt od razu, ponieważ stosujemy zasadę

20% wiedzy i 80% praktyki. 

Gwarantuje, że nie wyjedziesz stąd z bezużyteczną teorią, ale z konkretnymi umiejętnościami, do zastosowania w praktyce w życiu codziennym, a te będą służyły Ci przez resztę Twojego życia.

 • Dowiesz się jak nabrać więcej pewności siebie i odwagi do podejmowania życiowych wyzwań.
 • Poznasz sprawdzone metody uwalniania niechcianych emocji.
 • Dowiesz się jak zakończyć niedokończone sprawy, relacje lub związki.
 • Dowiesz się jak radzić sobie z kompleksami, doświadczysz tego w praktyce.
 • Dowiesz się jak stopniowo przełamywać swoje bariery oraz lęki.
 • Dowiesz się jak pozbywać się napięć i frustracji.
 • Dowiesz się jak obniżyć poziom stresu.
 • Dowiesz się jak wybaczać, ale nie darować krzywdy.
 • Dowiesz się jak świadomie kształtować swoje życie według własnych upodobań.
 • Dowiesz się jak uwalniać się od trapiących Cię problemów.
 • Dowiesz się jak uwierzyć w siebie.
 • Nauczysz się budować pozytywny obraz siebie.
 • Nauczysz się zmieniać ograniczające przekonania.
 • Dowiesz się jak korzystać z mocnych i słabych stron osobowości.
 • Dowiesz się jak odzyskiwać spokój i odprężenie.
 • Dowiesz się jak tworzyć wspierające myśli.

Gwarancja satysfakcji

Jeśli z jakiegokolwiek powodu podczas tych warsztatów stwierdzisz, że to nie dla Ciebie to zwrócimy Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Bez żadnych wyjaśnień z Twojej strony i tłumaczenia się.

Zarezerwuj swoje miejsce, zredukuj stres i odzyskaj radość życia

Zarezerwuj miejsce

Najczęściej zadawane pytania

Tak, możesz przyjechać nawet o 6:00 rano, udostępnimy Ci miejsce, w którym możesz zostawić bagaż, wypić kawę lub herbatę, skorzystać z toalety oraz spokojnie poczekać na udostępnienie pokoju oraz skorzystać z darmowego internetu WiFi.

Samochodem:
Wpisz w nawigację “76-034 Gąski ul. Piaskowa 5”.

Busem, pociągiem:
Dojedź do koszalina, a następnie z sprzed dworca kolejowego w Koszalinie busem wg rozkładu firmy przewozowej AIRBUS: http://www.airbus-przewozy.pl/?id=gaski

lub

Z sprzed dworca kolejowego w Koszalinie do Sarbinowa wg rozkładu firmy przewozowej ARBOS: http://ar-bos.pl/rozklad-2/

A my Cię odbierzemy z Sarbinowa samochodem, ponieważ jest to miejscowość oddalona 6 km od Gąsek.

Tak, jest taka możliwość, wystarczy, że weźmiesz ze sobą smartfon i poprzez sklep internetowy opłacisz swoje zamówienie. Pokażemy Ci jak to zrobić.

Tak, w pobliżu są sklepy w odległości 500m od ośrodka.

Do morza jest tylko 300m.

Tak, w pokojach są ręczniki.

Masz pytania? Dzwoń, pisz śmiało.

Ewa Żukowska

Telefon:  603 126 196
Email:  kontakt@ewazukowska.pl