S.O.S na stres
warsztaty rozwoju osobowości
z CEREMONIĄ RADYKALNEGO WYBACZANIA

Stresuje Cię KTOŚ?

Czasami człowiek czeka… może krzywdziciel się opamięta a winowajca skruszy?
Czujesz brak zrozumienia i szacunku dla swoich potrzeb
Czas ucieka i nie goi wszystkich ran?

Stresuje Cię COŚ?

Nie wszystko układa się po Twojej myśli?
Marzenia w trakcie realizacji ale jakby utknęły w martwym punkcie?
Czas ucieka a spełnienie nie nadchodzi?

W jakim Ty jesteś miejscu?

Wszystko zaczyna się od zrozumienia.
Tam gdzie jest zrozumienie, tam jest…rozwiązanie.

Od: Ewa Żukowska
Temat: Stres

Okazuje się, że bez względu na rodzaj bodźca wywołującego stres, człowiek stresuje się tylko z jednego, jedynego powodu, z powodu wątpliwości co do możliwości, poradzenia sobie w danej sytuacji. Te wątpliwości są ściśle związane z poczuciem własnej wartości oraz przekonaniami, czy jesteśmy na tyle ważni, kompletni, właściwi, wystarczający i wartościowi, aby być uszanowanymi i godnymi wszystkiego co najlepsze?!

Okazuje się, że niezbędnym warunkiem do zredukowania stresu i emocji jest:
1. poznanie biologicznych uwarunkowań wywołujących stres i obniżenie samooceny
2. odnalezienie sytuacji, w której poczucie własnej wartości zostało zaburzone
3. wybaczenie osobom, które wzbudziły poczucie krzywdy lub wybaczenie sobie
4. odbudowa poczucia własnej wartości czyli uznanie i wykorzystanie w pełni wewnętrznych zasobów i potencjałów

Udział w warsztatach, to możliwość poznania praktycznych sposobów na:

Uzyskanie instrukcji „obsługi” mózgu i emocji w stresie

Niewyrażone emocje są jak…balon! Wyobraź sobie, ile energii jest potrzebne do utrzymania nadmuchanego balonu pod wodą, dokładnie tyle energii zabierają Ci Twoje problemy i stresy. Uwalniasz emocje i odzyskujesz moc! Otrzymasz podstawy pracy z emocjami czyli to wszystko, co jest potrzebne, aby łagodzić i uwalniać emocje i już nigdy nie czuć się tak samo, w tych samych sytuacjach lub przy tych samych osobach. Poznasz budowę mózgu oraz w jaki sposób jego neuroplastyczność, pomaga w odzyskiwaniu równowagi emocjonalnej.

Odblokowanie energii, którą będziesz mógł przeznaczyć na marzenia.

To odblokowanie łączy się ze zdobyciem umiejętności wybaczenia sobie lub osobom,które Cię skrzywdziły. Wybaczanie budzi wiele kontrowersji. Ma jednak znaczenie bo… poczucie winy lub krzywdy blokuje, czy tego chcesz czy nie. Wybaczyć to nieznaczy darować. Wybaczyć to nie znaczy zapomnieć. Wybaczyć to nie znaczy puścić płazem. Wybaczyć to znaczy być po swojej stronie. Wybaczyć to znaczy zadbać o swoje emocje i potrzeby. Wybaczyć to znaczy spojrzeć na sytuacje i relacje z zupełnie innej perspektywy. W tym celu możesz uczestniczyć w Ceremonii Radykalnego Wybaczania.

Odzyskanie wiary we własne siły i skorzystanie w pełni z wewnętrznego potencjału

Dzięki technikom odbudowywania samooceny, poczujesz się coraz lepiej ze sobą a swoje potrzeby zobaczysz jako wartościowe, ważne i właściwe, prawdopodobnie bardziej niż do tej pory. Dzięki temu każdy kolejny dzień stanie się dla Ciebie szansą i sposobnością do odkrywania siebie i swoich zasobów a nie problemem do załatwiania.

Ceremonia Radykalnego Wybaczania
Czas na Miłość i Zrozumienie.

Wybaczanie budzi wiele kontrowersji a z mojego kilkunastoletniego doświadczenia wynika, że jest ostatnią rzeczą, którą chcemy zrobić.

Najczęstszym pytaniem pokrzywdzonego jest „dlaczego to ja mam się zajmować wybaczaniem a mój krzywdziciel w ogóle się tym nie zajmuje i nie zamierza, to niesprawiedliwe?!”

Zanim podejmiesz decyzję czy temat warty jest Twojego cennego czasu i uwagi, możesz zrobić króciutki test, który zajmie Tobie maksymalnie 3-5 minut. Weź kartkę i długopis, znajdź miejsce, w którym możesz się wyciszyć i skupić. Po chwili zacznij wypisywać do kogo masz żal, siłę tego uczucia zaznacz, przy każdej osobie liczbami od 0- 100 %, 0 oznacza nie ma żalu a 100 bardzo dużo żalu.

Popatrz teraz na wyniki ponieważ pod żalem kryją się niezaspokojone potrzeby oraz wyparte, stłumione i tłamszone emocje, nie można takiej informacji pominąć. Emocje sygnalizują poczucie krzywdy lub poczucie winy i są jak barometr wskazują na pogodne i niepogodne nastawienie do życia a w sercu generują radość lub smutek. Te procenty żalu to wołanie o zrozumienie i miłość dla siebie.

Niestety nie zawsze potrafimy je odczytać i odpowiednio się nimi zająć, nie mamy pojęcia jak blokują nasze działania, nie dają upragnionej satysfakcji i spełnienia. Nawet nie przypuszczasz, że wytworzony żal do kogoś lub do siebie pochłania energię, którą mógłbyś przeznaczyć na marzenia?

Wróć do zapisków w teście. Procent żalu to… procent zablokowanej energii.

Nie musisz niczego darować, nie musisz nic odpuszczać, nie możesz bagatelizować tego co się stało, ale nie pozwól aby przestać spełniać marzenia.!!! Jak stanąć za sobą a swoje pragnienia uznać za ważne? Zapewniam Cię, nie musisz wybaczać ale możesz zrobić coś ZAMIAST!!! To jest Ceremonia powrotu do siebie, odzyskania czasu, miłości i prawdziwego zrozumienia wolności.

Wybaczenie to ukojenie własnych emocji a nie darowanie win. Wybaczenie to zrozumienie… a tam gdzie jest zrozumienie, tam jest rozwiązanie. Po Ceremonii, już nic nie będzie takie samo, inne spojrzenie na wybaczenie…daje możliwość zastąpienia żalu – spokojem wewnętrznym a wewnętrzny smutek – radością życia.

Realizuję autorskie programy rozwoju osobowości, oparte na odbudowie samouznania. Docieram do ludzkich serc i do sedna ich problemów w relacjach i poszukiwaniu pasji. Wspieram w odbudowywaniu poczucia własnej wartości, odkrywam talenty i zachęcam do realizacji swoich zasobów. zgodnie z maksymą: „Spójrz na swoje ISTNIENIE jako na godne miłości, ważne i wartościowe, właściwe i wystarczające i to wystarczy”.

Zaufaj emocjom i odzyskaj spokój.

5 dni nad morzem
w miejscowości Gąski koło Kołobrzegu

Gąski to spokojna, urokliwa miejscowość nad Bałtykiem, o wyjątkowym mikroklimacie i piękną szeroką plażą. To właśnie tutaj, w takich sprzyjających warunkach, możesz odpoczywać i brać udział w inspirujących zajęciach.

W Gąskach i okolicy atrakcje turystyczne:

 • Latarnia Morska –  jedna z najwyższych w Polsce wybudowana 144 lata temu w 1876 roku
 • Neoklasyczny Pałac Morski z przepięknym kompleksem unikalnego drzewostanu.
 • Ogrody Hortulus o niezwykłych kompozycjach roślinnych, ogrody inspirowane naturalnym krajobrazem skalnym, leśnym i wodnym oraz kulturą japońską, francuską i angielską. 
 • Kościół w stylu gotycko-romańskim zbudowany na przełomie XIII i XIV wieku. Wewnątrz znajduje się polichromowany strop
 • Międzynarodowy Szlak Rowerowy
 • Molo w Kołobrzegu, Sarbinowie i Chłopach.

W wyposażeniu ośrodka mamy rowery do wynajęcia dla Gości w cenie pobytu.

Kto prowadzi warsztaty?

Ewa Żukowska

Ewa posiada ponad 20-letnie doświadczenie w skutecznej redukcji stresu, przeprowadziła osobiście ponad 3000 godzin konsultacji i ponad 250 godzin wykładów, kursów i konferencji.

Na Wydziale Zdrowia Uniwersytetu Medycznego, zdobyła edukację opartą na wiedzy z zakresu pedagogiki, psychologii, psychoterapii oraz nauki o sztuce w zakresie profilaktyki i terapii uwalniania emocjonalnych trudności, w życiu człowieka.

Jest trenerem Radykalnego Wybaczania, a w dziedzinie poprawy komunikacji, redukcji stresu, odbudowy i umacniania więzi międzyludzkich, terapeutą i mediatorem rodzinnym.

Jest twórcą programu rozwoju osobowości, opartym na odbudowie samouznania.

Realizuje programy redukcji stresu m.in. na warsztatach w swoim Ośrodku Wspierania Rozwoju Osobistego w Gąskach.

Jak zmienia się życie po warsztatach oraz sesjach z Ewą?

Agnieszka Jaroszewska

"Na warsztatach u Ewy odkryłam kierunek mojego życia i zyskałam odwagę, aby realizować plany, cele i marzenia."

W natłoku różnych informacji płynących od różnych specjalistów z zakresu rozwoju osobistego człowiek może poczuć dezorientację i zagubienie. Na takim etapie życia z polecenia bliskiej koleżanki trafiłam do Ośrodka Wspierania Rozwoju Osobistego Ewy Żukowskiej. Oryginalne i skuteczne metody terapeutyczne Ewy, wzmacniające charakter i pomagające rozpuścić negatywne przekonania, które sabotują nasz życiowy sukces pozwalają kształtować wewnętrzną moc i siłę. 

Na warsztatach u Ewy odkryłam kierunek mojego życia i zyskałam odwagę, aby realizować plany, cele i marzenia. Uważam ,że zawsze potrzeba drugiej, kompetentnej osoby, aby spojrzała z zewnątrz na nasze życie i wskazała, co w nim jest do uzdrowienia, aby już samodzielnie i świadomie podążyć ścieżką własnego rozwoju. Dobrze jest mądrze i świadomie wybierać swoich życiowych doradców. Ewa, która służy zawsze wsparciem i poradą jest jednym z najlepszych trenerów, mentorów i terapeutów, z jakimi się spotkałam na swojej ścieżce rozwoju osobistego. 

Dzięki swojej wrażliwości i wszechstronnej wiedzy pomaga rozładować negatywne emocje również dzieciom i służy poradami wychowawczymi. Wielokrotnie pomogła mojemu synowi w przełomowych chwilach życia, kiedy musiał przystosować się do nowych warunków. Obecnie wiele z przedstawionych przez Ewę metod i narzędzi stosuję już samodzielnie, co umożliwia mi lepsze i skuteczniejsze podejmowanie decyzji, łatwiejsze radzenie sobie z życiowymi wyzwaniami. 

Wiedza i doświadczenie Ewy okazały się niezbędne i dały mi olbrzymie wsparcie. Polecam ją wielu osobom w moim otoczeniu jako coacha, który potrafi zainspirować do zmian w życiu przez pryzmat oka terapeuty.

Beata i Andrzej Żytkowscy

"Za każdym razem, a byliśmy wielokrotnie, wracaliśmy cudownie odmienieni i zrelaksowani. "

Ewę poznaliśmy jako trenera rozwoju osobistego i coacha, biorąc udział w organizowanych przez nią warsztatach rozwoju osobistego. Jest także arteterapeutką dlatego w swojej pracy wykorzystuje bardzo przyjemne i ciekawe formy pracy np. zabawę głosem, ruchem, tańcem, śpiewaniem, malowaniem a nawet rzeźbieniem. Za każdym razem, a byliśmy wielokrotnie, wracaliśmy cudownie odmienieni i zrelaksowani. Przekroczyliśmy własne granice kreatywności dzięki czemu odkryliśmy swoje jasne strony a to wszystko zaowocowało bardzo pozytywnymi zmianami w naszym życiu, których się nie spodziewaliśmy. Polecamy rekomendujemy !!!

Aleksandra Piętka

"Ewa pomogła mi odkryć moje skryte talenty, odbudować swoje "ja" i wejść na drogę swojego prawdziwego przeznaczenia, które cały czas gdzieś mnie prowadzi..."

Gdy kilka lat temu poszukiwalam nowej trenerki Radykalnego Wybaczania-techniki która juz gościła w moim życiu. Natknęłam się na Ciebie.

Nigdy nie zapomnę wysłuchania, zrozumienia i czasu, które dałaś mi -zupelnie bezinteresownie w trakcie naszej pierwszej rozmowy telefonicznej. Coś zaiskrzyło i wtedy wiedziałam, że to Ty bedziesz moją trenerką.

Od tamtej pory uczestniczę w warsztatach oraz sesjach indywidualnych prowadzonych przez Ewę, a także jestem organizatorką takich spotkań w Koninie.

A to stało się dzięki Ewie, która jest dobrym duchem moich działań. Która pomogła mi odkryć moje skryte talenty, odbudować swoje „ja”i wejść na drogę swojego prawdziwego przeznaczenia, które cały czas gdzieś mnie prowadzi…Dzieki pracy z Ewą lepiej zrozumiesz siebie, swoje emocje oraz schematy które wprowadzają w ruch Twoj umysł i nauczysz się szybciej sobie z nimi radzić. Polecam serdecznie.

"... dzięki temu awansowałam na kierownika, moje relacje są super, damsko-męskie też już się zmieniają..." - Aneta Klembowska

"Księgarnia CUD o Ewie Żukowskiej"

"...sesje z Ewą dały mi niesamowitą transformację..." - Magdalena Bestrzyńska

W 11 kronikach Ośrodka uczestnicy warsztatów opisują swoje wrażenia. Oto niektóre z nich:

Zarezerwuj swoje miejsce


Zarezerwuj miejsce

Co zyskasz biorąc udział w tym wydarzeniu?

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu programowi warsztatów w ciągu tych 5 dni:

 • Poznasz metody i strategie na budowę zdrowego poczucia własnej wartości, które jest fundamentem do budowy szczęśliwych relacji, utrzymania zdrowia oraz wolności finansowej.
 • Nauczysz się jak za pomocą kilku prostych kroków uwalniać trudne emocje, dzięki czemu staną się one łagodniejsze, a życie stanie się przyjemniejsze.
 • Nauczysz się jak zakończyć niedokończone sprawy, relacje i związki. Zakończenie starych spraw stworzy przestrzeń na nowe, świeże doświadczenia i relacje.
 • Dowiesz się jak stawiać granice, aby już nigdy więcej nie działać wbrew samej sobie.
 • Poznasz sposoby na radzenie sobie z kompleksami, które nie pozwalają na nawiązywanie zdrowych relacji oraz obniżają poczucie wartości.
 • Dowiesz się jak nabrać pewności siebie i uwierzyć w siebie, aby móc sięgać po swoje marzenia.
 • Poznasz sposoby na radzenie sobie z barierami i strachem przed podejmowaniem działań.
 • Dowiesz się jak tworzyć wspierające myśli, poprzez zamianę starych, negatywnych sposobów myślenia.
 • Dowiesz się jak radzić sobie z krytyką, aby już nigdy więcej opinia innych osób nie decydowała o tym jak masz żyć.
 • Nauczysz się jak budować lepsze relacje z ludźmi.
 • Dowiesz się jak odzyskać energię i skąd bierze się zmęczenie. Uwalniając niepotrzebny bagaż emocjonalny, uwolnisz uśpione pokłady energii życiowej.
 • Dowiesz się jak radzić sobie z problemami, aby już nigdy nie zabierały Ci czasu uwagi oraz zostały rozwiązane w pozytywny sposób.
 • Dowiesz się jak zwiększyć swoją kreatywność, aby zawsze znajdować rozwiązania swoich problemów, nawet takich, które wydają się nie do rozwiązania.
 • Nauczysz się obniżać poziom stresu wtedy gdy on się pojawia, już będziesz dokładnie wiedzieć jak należy się zachować gdy spotyka Cię stresująca sytuacja.

W programie m.in.

 1. Jak powstaje stres i co warto o nim wiedzieć?
 2. Budowa mózgu, jego neuroplastyczność i systemy, które odpowiadają za powstanie i uwalnianie stresu
 3. W jaki sposób umiejętność wybaczenia, może pomóc uwalniać stres związany z poczuciem odrzucenia, braku sensu i radości życia, poczuciem krzywdy, straty lub poczuciem winy?
 4. Jak skutecznie poradzić sobie z emocjami w stresujących sytuacjach lub relacjach?
 5. Co zrobić aby nie odczuwać negatywnych skutków stresu?
 6. Jak odbudować poczucie własnej wartości i korzystać z wewnętrznych zasobów osobowości

Jak wygląda program warsztatów?

Dzień 1 – środa, 1 maja 2024

 • 15.00 – 18.00 – Rejestracja uczestników
 • 18.00 – 18.30 – poczęstunek po podróży
 • 19.00 – 20.30 – Spotkanie organizacyjno – integracyjne

Dzień 2 – czwartek, 2 maja 2024

 • 7.00 – 7.30 –Poranny rozruch na plaży – ćwiczenia , slow jogging,
 • 9.00 – 9.30 – Śniadanie
 • 10.00 – 10.45 – Wykład cz. I
 • 10.45 -11.00 – przerwa kawowa
 • 11.00 – 11.45 – Wykład cz II
 • 12.00 – 18.00 – Czas wolny / w zależności od potrzeb grupy, sesje indywidualne/
 • 18.00 – 19.00 – Zajęcia warsztatowe
 • Od 19.00 czas wolny do wspólnego zagospodarowania karaoke, muzyka na żywo, zabawa taneczna

Dzień 3 – piątek, 3 maja 2024

 • 7.00 – 7.30 –Poranny rozruch na plaży – ćwiczenia , slow jogging,
 • 9.00 – 9.30 – Śniadanie
 • 10.00 – 10.45 – Wykład cz. III
 • 10.45 -11.00 – przerwa kawowa
 • 11.00 – 11.45 – Zajęcia warsztatowe
 • 12.00 – 18.00 – Czas wolny / w zależności od potrzeb grupy, sesje indywidualne/
 • 18.00 – 21.00 – CEREMONIA RADYKALNEGO WYBACZANIA
 • Od 21.00 czas wolny do wspólnego zagospodarowania karaoke, muzyka na żywo, zabawa taneczna,

Dzień 4 – sobota, 4 maja 2024

 • 7.00 – 7.30 –Poranny rozruch na plaży – ćwiczenia , slow jogging,
 • 9.00 – 9.30 – Śniadanie
 • 10.00 – 10.45 – Zajęcia warsztatowe
 • 10.45 -11.00 – przerwa kawowa
 • 11.00 – 11.45 – Zajęcia warsztatowe
 • 12.00 – 18.00 – Czas wolny / w zależności od potrzeb grupy, sesje indywidualne/
 • 18.00 – 20.00 – Zajęcia warsztatowe
 • Od 20.00 czas wolny do wspólnego zagospodarowania karaoke, muzyka na żywo, zabawa taneczna

Dzień 5 – niedziela, 5 maja 2024

 • 7.00 – 7.30 –Poranny rozruch na plaży – ćwiczenia , slow jogging,
 • 9.00 – 9.30 – Śniadanie
 • 10.00 – 12.00 – Zakończenie
 • Pożegnania i wyjazdy

Wspomnienia
z poprzednich edycji.

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

MiejsceOśrodek Wspierania Rozwoju Osobistego Dom Gościnny Makarena,
ul. Piaskowa 5,
76-034 Gąski
DataOd 1 do 5 maja 2024

Zaczynamy 1 maja o godzinie 18.00
Kończymy 5 maja o godz 12.00

Opłata za pobyt 5 dni – 4 noclegi ze śniadaniami w pokojach dwu-
trzyosobowych z łazienkami – 560 zł

UWAGA – obiady i kolacje we własnym zakresie – możliwość wspólnego przygotowywania posiłków lub korzystanie z bazy gastronomicznej Gąsek

Na stronie www.willamakarena.pl możesz zobaczyć warunki pobytu

Opłata za wykłady, zajęcia wraz z Ceremonią – 600 zł *

* jeżeli temat Cię interesuje, chcesz wziąć udział w warsztatach ale w
tej chwili finanse stanowią barierę, możemy wspólnie znaleźć
rozwiązanie, korzystając z możliwości zapłaty wg indywidualnego
uznania uczestnika.

Więcej informacji >>

www.ewazukowska.pl

Informacje i szczegóły telefon/sms 603 126-196

Zarezerwuj swoje miejsce, aby odzyskać spokój i moc

Co otrzymujesz?
 • Trening umiejętności redukcji stresu
 • Trening umiejętności wybaczania
 • Trening samoakceptacji
 • Udział w Ceremonii Radykalnego Wybaczania
 • 4 noclegi ze śniadaniami w pokojach dwu-trzyosobowych z łazienkami
 • Możliwość skorzystania z sesji indywidualnej ze zniżką 20% / cena regularna 1 godzinnej sesji 250 zł/
Inwestycja:

Pobyt 5 dni (4 noclegi ze śniadaniami w pokojach dwu-trzyosobowych z łazienkami): 560 zł

Opłata za wykłady, zajęcia wraz z Ceremonią – 600 zł *

* jeżeli temat Cię interesuje, chcesz wziąć udział w warsztatach ale w tej chwili finanse stanowią barierę, możemy wspólnie znaleźć rozwiązanie, korzystając z możliwości zapłaty wg indywidualnego uznania uczestnika więcej na ten temat >>>

Część wykładowo - warsztatowa zorganizowana jest w oparciu o „dowolną opłatę wg uznania uczestnika”. Ten rodzaj rozliczenia związany jest z tak zwaną ekonomią daru, której intencją jest budowanie relacji, poprzez pokazanie możliwości wyboru a nie tylko akt sprzedaży, tym bardziej, że dotyczy to niemierzalnych bo… bardzo indywidualnych potrzeb emocjonalnych i wartości duchowych.

Czym jest ekonomia daru? Opiera się na relacjach między ludźmi i dobrowolnej wymianie dóbr w zależności od indywidualnych możliwości.

Ekonomia wdzięczności to dzielenie się zasobami wg zasady win-win /wygrana-wygrana/. Ktoś oferuje coś z serca, a ktoś inny przyjmuje to z sercem. Ktoś potrzebuje poznać sposoby na uwalnianie stresu i realizację marzeń a ktoś inny chce odpowiedzieć na tę potrzebę w ramach swoich kompetencji i możliwości. Zasoby płyną tam, gdzie są potrzebne, żeby czyjeś potrzeby zostały zaspokojone.

Być może pojawiło się kilka wątpliwości i zarazem pytań, ponieważ to coś niestandardowego na przykład:

„ Ja sam/sama mam zdecydować ile komu przekazać?”

„Ile mogę dać, a ile chcę dać?”

„Jaka będzie reakcja odbiorcy?”

Okazuje się, że nie ma powodów do obaw, takim podejściem wracamy do korzeni a dzięki uświadomieniu sobie, że zasada wzajemności funkcjonowała od początków ludzkości, staje się to o wiele łatwiejsze, bardziej zrozumiałe i naturalne.

Zachęcam, aby zobaczyć w tym możliwość i szansę nauczenia się zadbania o siebie nawzajem, w tym przypadku ja przekazuję wiedzę, dzielę się swoją pasją i tym co miało i ma w moim życiu określoną wartość a osoby, które chcą skorzystać z tych doświadczeń mogą to zrobić niezależnie od zasobów finansowych i samodzielnie wycenić, jaką wartość osobistą ma to…tylko dla nich.

Celem coraz lepszego zrozumienia ekonomii wdzięczności poniżej przykładowe warianty, których podstawą jest regularna – uśredniona cena, do tej pory stosowana na warsztatach:

Regularna opłata – 30 zł za godzinę w tym przypadku 20 godzin 600 zł

Opłata poniżej 600 zł także 0 zł - uwzględnia subiektywną kwotę - indywidualną wycenę, ze względu na zgromadzone przez osobę, podobne tematycznie zasoby – być może - wcześniej, na innych warsztatach rozwoju osobowości, „opłata poniżej” uwzględnia również mniejszy dostęp do zasobów finansowych na ten moment ale bierze pod uwagę to, aby warsztaty były dostępne dla osoby szukającej wiedzy dla siebie, właśnie teraz w tym czasie i temacie.

Opłata powyżej 600 zł – uwzględnia subiektywną kwotę - indywidualną wycenę wartości, zaspokojonych - dzięki warsztatom - potrzeb.

Zarezerwuj pobyt

Jak mogę zarezerwować miejsce i zapłacić?

Korzystając z powyższej tabeli kliknij 'Zarezerwuj pobyt’.

LUB jeśli chcesz:

Wpłać zaliczkę 200 zł na nasze konto bankowe:

Ewa Żukowska,
Nr. konta: 58 1050 1520 1000 0022 1886 0621

W tytule przelewu wpisz “S.O.S. na Stres”.

Oraz pozostałą część kwoty gotówką, w dniu przyjazdu na warsztaty.

Te warsztaty to wiedza do zastosowania w praktyce od zaraz.

20% wiedzy i 80% praktyki. 

Gwarantuje, że nie wyjedziesz stąd z bezużyteczną teorią, ale z konkretnymi umiejętnościami, do zastosowania w praktyce w życiu codziennym, a te będą służyły Ci przez resztę Twojego życia.

 • Dowiesz się jak nabrać więcej pewności siebie i odwagi do podejmowania życiowych wyzwań.
 • Poznasz sprawdzone metody uwalniania niechcianych emocji.
 • Dowiesz się jak zakończyć niedokończone sprawy, relacje lub związki.
 • Dowiesz się jak radzić sobie z kompleksami, doświadczysz tego w praktyce.
 • Dowiesz się jak stopniowo przełamywać swoje bariery oraz lęki.
 • Dowiesz się jak pozbywać się napięć i frustracji.
 • Dowiesz się jak obniżyć poziom stresu.
 • Dowiesz się jak wybaczać, ale nie darować krzywdy.
 • Dowiesz się jak świadomie kształtować swoje życie według własnych upodobań.
 • Dowiesz się jak uwalniać się od trapiących Cię problemów.
 • Dowiesz się jak uwierzyć w siebie.
 • Nauczysz się budować pozytywny obraz siebie.
 • Nauczysz się zmieniać ograniczające przekonania.
 • Dowiesz się jak korzystać z mocnych i słabych stron osobowości.
 • Dowiesz się jak odzyskiwać spokój i odprężenie.
 • Dowiesz się jak tworzyć wspierające myśli.

Gwarancja satysfakcji

Jeśli z jakiegokolwiek powodu podczas tych warsztatów stwierdzisz, że to nie dla Ciebie to zwrócimy Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Bez żadnych wyjaśnień z Twojej strony i tłumaczenia się.

Zarezerwuj pobyt


Zarezerwuj miejsce

Najczęściej zadawane pytania

Tak, możesz przyjechać nawet o 6:00 rano, udostępnimy Ci miejsce, w którym możesz zostawić bagaż, wypić kawę lub herbatę, skorzystać z toalety oraz spokojnie poczekać na udostępnienie pokoju oraz skorzystać z darmowego internetu WiFi.

Samochodem:
Wpisz w nawigację “76-034 Gąski ul. Piaskowa 5”.

Busem, pociągiem:
Dojedź do koszalina, a następnie z sprzed dworca kolejowego w Koszalinie busem wg rozkładu firmy przewozowej AIRBUS: http://www.airbus-przewozy.pl/?id=gaski

lub

Z sprzed dworca kolejowego w Koszalinie do Sarbinowa wg rozkładu firmy przewozowej ARBOS: http://ar-bos.pl/rozklad-2/

A my Cię odbierzemy z Sarbinowa samochodem, ponieważ jest to miejscowość oddalona 6 km od Gąsek.

Tak, jest taka możliwość, wystarczy, że weźmiesz ze sobą smartfon i poprzez sklep internetowy opłacisz swoje zamówienie. Pokażemy Ci jak to zrobić.

Tak, w pobliżu są sklepy w odległości 500m od ośrodka.

Do morza jest tylko 300m.

Tak, w pokojach są ręczniki.

Masz pytania? Dzwoń, pisz śmiało.

Ewa Żukowska

Telefon:  603 126 196
Email:  kontakt@ewazukowska.pl